кръг 1
|
9 Август, Събота
|
Freamunde – Atletico CP
|
|
1:0
|
|
Portimonense – Covilha
|
|
1:1
|
|
Tondela – Braga II
|
|
1:0
|
|
Desportivo Chaves – Viseu
|
|
1:1
|
|
Aves – Maritimo II
|
|
2:1
|
|
Santa Clara – Oriental
|
|
1:1
|
|
Гимараеш II – Feirense
|
|
3:0
|
|
Benfica II – Trofense
|
|
3:2
|
|
Olhanense – Леишоиш
|
|
2:0
|
|
10 Август, Неделя
|
Farense – Sporting II
|
|
1:0
|
|
Порто II – Oliveirense
|
|
1:3
|
|
12 Август, Вторник
|
Beira Mar – Uniao Madeira
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 2
|
16 Август, Събота
|
Braga II – Aves
|
|
2:0
|
|
Covilha – Порто II
|
|
2:1
|
|
17 Август, Неделя
|
Viseu – Freamunde
|
|
1:2
|
|
Uniao Madeira – Farense
|
|
3:0
|
|
Trofense – Tondela
|
|
2:2
|
|
Atletico CP – Desportivo Chaves
|
|
2:2
|
|
Maritimo II – Portimonense
|
|
1:0
|
|
Oriental – Beira Mar
|
|
1:0
|
|
Oliveirense – Гимараеш II
|
|
1:0
|
|
Леишоиш – Benfica II
|
|
2:1
|
|
Feirense – Olhanense
|
|
2:2
|
|
Sporting II – Santa Clara
|
|
3:1
|
|
|
кръг 3
|
23 Август, Събота
|
Tondela – Atletico CP
|
|
1:1
|
|
Порто II – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Benfica II – Viseu
|
|
4:0
|
|
24 Август, Неделя
|
Portimonense – Oriental
|
|
0:0
|
|
Olhanense – Sporting II
|
|
0:1
|
|
Freamunde – Maritimo II
|
|
0:1
|
|
Aves – Feirense
|
|
2:1
|
|
Farense – Santa Clara
|
|
0:1
|
|
Trofense – Oliveirense
|
|
0:1
|
|
Desportivo Chaves – Braga II
|
|
2:1
|
|
7 Септември, Неделя
|
Гимараеш II – Леишоиш
|
|
3:3
|
|
9 Септември, Вторник
|
Beira Mar – Covilha
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 4
|
27 Август, Сряда
|
Covilha – Olhanense
|
|
3:3
|
|
Леишоиш – Tondela
|
|
1:1
|
|
Santa Clara – Beira Mar
|
|
2:2
|
|
Oriental – Farense
|
|
0:1
|
|
Oliveirense – Benfica II
|
|
0:1
|
|
Feirense – Порто II
|
|
1:2
|
|
Atletico CP – Гимараеш II
|
|
2:0
|
|
Maritimo II – Desportivo Chaves
|
|
1:1
|
|
Sporting II – Aves
|
|
3:0
|
|
6 Септември, Събота
|
Braga II – Freamunde
|
|
0:3
|
|
7 Септември, Неделя
|
Viseu – Trofense
|
|
2:0
|
|
8 Септември, Понеделник
|
Uniao Madeira – Portimonense
|
|
0:1
|
|
|
кръг 5
|
30 Август, Събота
|
Benfica II – Covilha
|
|
3:1
|
|
31 Август, Неделя
|
Freamunde – Oliveirense
|
|
3:0
|
|
Trofense – Atletico CP
|
|
2:0
|
|
Tondela – Viseu
|
|
1:1
|
|
Portimonense – Feirense
|
|
3:2
|
|
Гимараеш II – Oriental
|
|
2:2
|
|
Olhanense – Maritimo II
|
|
3:0
|
|
Desportivo Chaves – Леишоиш
|
|
1:0
|
|
Aves – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Farense – Braga II
|
|
1:1
|
|
Порто II – Santa Clara
|
|
0:1
|
|
Beira Mar – Sporting II
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 6
|
12 Септември, Петък
|
Braga II – Trofense
|
|
1:2
|
|
Atletico CP – Viseu
|
|
0:1
|
|
13 Септември, Събота
|
Uniao Madeira – Гимараеш II
|
|
1:0
|
|
Oriental – Benfica II
|
|
0:0
|
|
Feirense – Freamunde
|
|
0:0
|
|
Maritimo II – Beira Mar
|
|
1:3
|
|
Oliveirense – Tondela
|
|
1:0
|
|
Santa Clara – Olhanense
|
|
0:0
|
|
Farense – Порто II
|
|
1:0
|
|
Леишоиш – Aves
|
|
2:1
|
|
Sporting II – Portimonense
|
|
0:0
|
|
14 Септември, Неделя
|
Covilha – Desportivo Chaves
|
|
0:3
|
|
|
кръг 7
|
7 Септември, Неделя
|
Tondela – Feirense
|
|
1:0
|
|
17 Септември, Сряда
|
Beira Mar – Farense
|
|
1:0
|
|
Aves – Oliveirense
|
|
0:0
|
|
Freamunde – Леишоиш
|
|
2:0
|
|
Viseu – Braga II
|
|
1:1
|
|
Olhanense – Uniao Madeira
|
|
0:1
|
|
Trofense – Maritimo II
|
|
0:1
|
|
Desportivo Chaves – Sporting II
|
|
3:2
|
|
Порто II – Oriental
|
|
1:0
|
|
Benfica II – Atletico CP
|
|
2:2
|
|
12 Октомври, Неделя
|
Гимараеш II – Covilha
|
|
2:1
|
|
Portimonense – Santa Clara
|
|
1:1
|
|
|
|
|
кръг 9
|
1 Октомври, Сряда
|
Viseu – Maritimo II
|
|
3:0
|
|
Tondela – Sporting II
|
|
0:0
|
|
Portimonense – Порто II
|
|
2:0
|
|
Olhanense – Farense
|
|
1:3
|
|
Atletico CP – Oliveirense
|
|
1:2
|
|
Desportivo Chaves – Uniao Madeira
|
|
0:3
|
|
Freamunde – Covilha
|
|
0:1
|
|
Гимараеш II – Beira Mar
|
|
1:2
|
|
Benfica II – Santa Clara
|
|
1:1
|
|
12 Октомври, Неделя
|
Trofense – Feirense
|
|
0:3
|
|
Aves – Oriental
|
|
1:0
|
|
Braga II – Леишоиш
|
|
3:0
|
|
|
|
кръг 10
|
5 Октомври, Неделя
|
Uniao Madeira – Freamunde
|
|
1:2
|
|
Oriental – Desportivo Chaves
|
|
0:0
|
|
Santa Clara – Aves
|
|
0:0
|
|
Oliveirense – Braga II
|
|
2:1
|
|
Леишоиш – Viseu
|
|
1:0
|
|
Beira Mar – Portimonense
|
|
1:3
|
|
Farense – Гимараеш II
|
|
1:1
|
|
Maritimo II – Atletico CP
|
|
2:5
|
|
Covilha – Tondela
|
|
4:0
|
|
Feirense – Benfica II
|
|
2:2
|
|
Порто II – Olhanense
|
|
7:0
|
|
Sporting II – Trofense
|
|
2:1
|
|
|
кръг 11
|
11 Октомври, Събота
|
Tondela – Uniao Madeira
|
|
3:1
|
|
18 Октомври, Събота
|
Гимараеш II – Portimonense
|
|
3:2
|
|
19 Октомври, Неделя
|
Viseu – Sporting II
|
|
0:3
|
|
Benfica II – Farense
|
|
2:0
|
|
22 Октомври, Сряда
|
Aves – Порто II
|
|
0:3
|
|
Desportivo Chaves – Santa Clara
|
|
3:1
|
|
Oliveirense – Maritimo II
|
|
1:1
|
|
Braga II – Feirense
|
|
1:3
|
|
Atletico CP – Леишоиш
|
|
261
|
|
Freamunde – Oriental
|
|
3:0
|
|
Olhanense – Beira Mar
|
|
0:0
|
|
Trofense – Covilha
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
кръг 14
|
5 Ноември, Сряда
|
Uniao Madeira – Maritimo II
|
|
2:0
|
|
Oriental – Viseu
|
|
1:1
|
|
Гимараеш II – Desportivo Chaves
|
|
3:0
|
|
Covilha – Atletico CP
|
|
1:0
|
|
Beira Mar – Trofense
|
|
3:0
|
|
Порто II – Tondela
|
|
1:1
|
|
Benfica II – Olhanense
|
|
5:1
|
|
15 Ноември, Събота
|
Portimonense – Braga II
|
|
3:2
|
|
16 Ноември, Неделя
|
Farense – Aves
|
|
2:2
|
|
Santa Clara – Freamunde
|
|
0:1
|
|
Feirense – Oliveirense
|
|
2:2
|
|
23 Ноември, Неделя
|
Леишоиш – Sporting II
|
|
0:0
|
|
|
кръг 15
|
9 Ноември, Неделя
|
Freamunde – Olhanense
|
|
0:2
|
|
Atletico CP – Farense
|
|
1:1
|
|
Tondela – Гимараеш II
|
|
2:3
|
|
Леишоиш – Feirense
|
|
3:1
|
|
Trofense – Порто II
|
|
2:0
|
|
Maritimo II – Oriental
|
|
2:3
|
|
Braga II – Beira Mar
|
|
2:1
|
|
Viseu – Uniao Madeira
|
|
0:2
|
|
Oliveirense – Santa Clara
|
|
1:0
|
|
Aves – Portimonense
|
|
0:0
|
|
Desportivo Chaves – Benfica II
|
|
0:0
|
|
Sporting II – Covilha
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 16
|
29 Ноември, Събота
|
Uniao Madeira – Atletico CP
|
|
2:2
|
|
Portimonense – Desportivo Chaves
|
|
2:1
|
|
Olhanense – Aves
|
|
2:3
|
|
Порто II – Viseu
|
|
3:2
|
|
Benfica II – Tondela
|
|
0:2
|
|
30 Ноември, Неделя
|
Гимараеш II – Freamunde
|
|
0:1
|
|
Farense – Trofense
|
|
1:1
|
|
Oriental – Braga II
|
|
1:1
|
|
Santa Clara – Maritimo II
|
|
2:0
|
|
Covilha – Леишоиш
|
|
3:0
|
|
Beira Mar – Oliveirense
|
|
2:4
|
|
Feirense – Sporting II
|
|
2:0
|
|
|
кръг 17
|
15 Ноември, Събота
|
Trofense – Гимараеш II
|
|
1:5
|
|
23 Ноември, Неделя
|
Viseu – Santa Clara
|
|
3:0
|
|
Tondela – Farense
|
|
1:0
|
|
3 Декември, Сряда
|
Atletico CP – Oriental
|
|
0:1
|
|
Oliveirense – Covilha
|
|
2:1
|
|
Леишоиш – Порто II
|
|
2:3
|
|
Freamunde – Portimonense
|
|
0:0
|
|
Desportivo Chaves – Beira Mar
|
|
3:0
|
|
Braga II – Olhanense
|
|
2:0
|
|
Sporting II – Uniao Madeira
|
|
0:1
|
|
Aves – Benfica II
|
|
3:3
|
|
17 Декември, Сряда
|
Maritimo II – Feirense
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 18
|
5 Декември, Петък
|
Гимараеш II – Viseu
|
|
1:2
|
|
7 Декември, Неделя
|
Aves – Desportivo Chaves
|
|
2:3
|
|
Portimonense – Tondela
|
|
1:1
|
|
Beira Mar – Feirense
|
|
1:2
|
|
Santa Clara – Леишоиш
|
|
2:0
|
|
Olhanense – Trofense
|
|
1:0
|
|
Uniao Madeira – Oliveirense
|
|
0:0
|
|
Farense – Maritimo II
|
|
1:1
|
|
Oriental – Sporting II
|
|
3:4
|
|
Порто II – Atletico CP
|
|
1:1
|
|
8 Декември, Понеделник
|
Covilha – Braga II
|
|
4:0
|
|
Benfica II – Freamunde
|
|
1:1
|
|
|
кръг 19
|
13 Декември, Събота
|
Freamunde – Aves
|
|
1:1
|
|
Sporting II – Порто II
|
|
2:1
|
|
14 Декември, Неделя
|
Леишоиш – Uniao Madeira
|
|
2:1
|
|
Braga II – Benfica II
|
|
3:2
|
|
Trofense – Portimonense
|
|
1:2
|
|
Feirense – Covilha
|
|
2:1
|
|
Desportivo Chaves – Olhanense
|
|
1:1
|
|
Atletico CP – Santa Clara
|
|
2:1
|
|
Tondela – Beira Mar
|
|
1:0
|
|
Viseu – Farense
|
|
1:0
|
|
Maritimo II – Гимараеш II
|
|
3:2
|
|
Oliveirense – Oriental
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 20
|
21 Декември, Неделя
|
Oriental – Covilha
|
|
0:2
|
|
Beira Mar – Atletico CP
|
|
2:2
|
|
Santa Clara – Trofense
|
|
0:0
|
|
Farense – Леишоиш
|
|
3:0
|
|
Aves – Tondela
|
|
0:1
|
|
Desportivo Chaves – Freamunde
|
|
1:1
|
|
Гимараеш II – Sporting II
|
|
1:3
|
|
Olhanense – Viseu
|
|
0:0
|
|
Braga II – Порто II
|
|
2:2
|
|
Uniao Madeira – Feirense
|
|
0:2
|
|
Benfica II – Maritimo II
|
|
3:0
|
|
Portimonense – Oliveirense
|
|
2:1
|
|
|
кръг 21
|
3 Януари, Събота
|
Maritimo II – Braga II
|
|
0:1
|
|
4 Януари, Неделя
|
Viseu – Aves
|
|
3:0
|
|
Feirense – Santa Clara
|
|
2:1
|
|
Tondela – Olhanense
|
|
1:0
|
|
Леишоиш – Oriental
|
|
1:2
|
|
Covilha – Uniao Madeira
|
|
1:0
|
|
Oliveirense – Farense
|
|
2:2
|
|
Atletico CP – Portimonense
|
|
1:2
|
|
Trofense – Desportivo Chaves
|
|
0:1
|
|
Freamunde – Beira Mar
|
|
0:0
|
|
Порто II – Гимараеш II
|
|
3:0
|
|
5 Януари, Понеделник
|
Sporting II – Benfica II
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 22
|
9 Януари, Петък
|
Braga II – Гимараеш II
|
|
1:1
|
|
10 Януари, Събота
|
Santa Clara – Uniao Madeira
|
|
1:2
|
|
Farense – Covilha
|
|
1:0
|
|
11 Януари, Неделя
|
Maritimo II – Sporting II
|
|
2:1
|
|
Beira Mar – Леишоиш
|
|
0:0
|
|
Oriental – Feirense
|
|
2:0
|
|
Portimonense – Viseu
|
|
4:2
|
|
Freamunde – Trofense
|
|
3:0
|
|
Olhanense – Oliveirense
|
|
2:1
|
|
Aves – Atletico CP
|
|
1:1
|
|
Desportivo Chaves – Tondela
|
|
1:1
|
|
Benfica II – Порто II
|
|
3:2
|
|
|
кръг 23
|
18 Януари, Неделя
|
Гимараеш II – Benfica II
|
|
4:1
|
|
Oliveirense – Desportivo Chaves
|
|
2:1
|
|
Trofense – Aves
|
|
2:2
|
|
Feirense – Farense
|
|
1:1
|
|
Uniao Madeira – Oriental
|
|
0:0
|
|
Viseu – Beira Mar
|
|
0:0
|
|
Atletico CP – Olhanense
|
|
3:2
|
|
Леишоиш – Portimonense
|
|
1:0
|
|
Sporting II – Braga II
|
|
0:0
|
|
Tondela – Freamunde
|
|
1:1
|
|
Порто II – Maritimo II
|
|
3:1
|
|
28 Януари, Сряда
|
Covilha – Santa Clara
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 24
|
24 Януари, Събота
|
Oliveirense – Порто II
|
|
1:0
|
|
25 Януари, Неделя
|
Oriental – Santa Clara
|
|
1:0
|
|
Covilha – Portimonense
|
|
4:0
|
|
Viseu – Desportivo Chaves
|
|
1:1
|
|
Uniao Madeira – Beira Mar
|
|
0:0
|
|
Atletico CP – Freamunde
|
|
1:1
|
|
Maritimo II – Aves
|
|
0:2
|
|
Леишоиш – Olhanense
|
|
2:1
|
|
Feirense – Гимараеш II
|
|
1:2
|
|
Braga II – Tondela
|
|
1:2
|
|
Trofense – Benfica II
|
|
0:2
|
|
Sporting II – Farense
|
|
5:3
|
|
|
кръг 25
|
31 Януари, Събота
|
Aves – Braga II
|
|
1:1
|
|
1 Февруари, Неделя
|
Desportivo Chaves – Atletico CP
|
|
1:0
|
|
Farense – Uniao Madeira
|
|
0:5
|
|
Santa Clara – Sporting II
|
|
0:1
|
|
Olhanense – Feirense
|
|
0:0
|
|
Beira Mar – Oriental
|
|
1:0
|
|
Freamunde – Viseu
|
|
1:3
|
|
Portimonense – Maritimo II
|
|
2:2
|
|
Гимараеш II – Oliveirense
|
|
5:0
|
|
Tondela – Trofense
|
|
4:0
|
|
Порто II – Covilha
|
|
4:0
|
|
Benfica II – Леишоиш
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 26
|
7 Февруари, Събота
|
Oliveirense – Trofense
|
|
3:1
|
|
Maritimo II – Freamunde
|
|
1:0
|
|
Oriental – Portimonense
|
|
2:2
|
|
Covilha – Beira Mar
|
|
2:0
|
|
Леишоиш – Гимараеш II
|
|
0:1
|
|
Atletico CP – Tondela
|
|
0:1
|
|
Feirense – Aves
|
|
1:0
|
|
Sporting II – Olhanense
|
|
2:1
|
|
Uniao Madeira – Порто II
|
|
5:1
|
|
8 Февруари, Неделя
|
Santa Clara – Farense
|
|
1:0
|
|
Braga II – Desportivo Chaves
|
|
2:3
|
|
Viseu – Benfica II
|
|
2:0
|
|
|
кръг 27
|
14 Февруари, Събота
|
Trofense – Viseu
|
|
2:1
|
|
Portimonense – Uniao Madeira
|
|
1:0
|
|
Farense – Oriental
|
|
1:0
|
|
Beira Mar – Santa Clara
|
|
0:0
|
|
Tondela – Леишоиш
|
|
0:0
|
|
Desportivo Chaves – Maritimo II
|
|
2:0
|
|
Olhanense – Covilha
|
|
0:0
|
|
Freamunde – Braga II
|
|
1:0
|
|
Гимараеш II – Atletico CP
|
|
4:0
|
|
Порто II – Feirense
|
|
1:0
|
|
Benfica II – Oliveirense
|
|
4:1
|
|
15 Февруари, Неделя
|
Aves – Sporting II
|
|
4:0
|
|
|
|
кръг 28
|
17 Февруари, Вторник
|
Viseu – Tondela
|
|
1:0
|
|
18 Февруари, Сряда
|
Maritimo II – Olhanense
|
|
1:0
|
|
Uniao Madeira – Aves
|
|
1:1
|
|
Atletico CP – Trofense
|
|
0:3
|
|
Леишоиш – Desportivo Chaves
|
|
1:2
|
|
Braga II – Farense
|
|
0:0
|
|
Oliveirense – Freamunde
|
|
1:2
|
|
Covilha – Benfica II
|
|
3:0
|
|
Oriental – Гимараеш II
|
|
1:0
|
|
Feirense – Portimonense
|
|
2:1
|
|
Sporting II – Beira Mar
|
|
3:2
|
|
Santa Clara – Порто II
|
|
1:0
|
|
|
кръг 29
|
22 Февруари, Неделя
|
Гимараеш II – Uniao Madeira
|
|
0:1
|
|
Olhanense – Santa Clara
|
|
0:0
|
|
Desportivo Chaves – Covilha
|
|
1:0
|
|
Aves – Леишоиш
|
|
3:2
|
|
Freamunde – Feirense
|
|
2:0
|
|
Viseu – Atletico CP
|
|
0:1
|
|
Beira Mar – Maritimo II
|
|
2:1
|
|
Tondela – Oliveirense
|
|
0:0
|
|
Trofense – Braga II
|
|
1:1
|
|
Portimonense – Sporting II
|
|
0:1
|
|
Порто II – Farense
|
|
2:1
|
|
Benfica II – Oriental
|
|
3:0
|
|
|
|
кръг 30
|
25 Февруари, Сряда
|
Braga II – Viseu
|
|
2:1
|
|
Maritimo II – Trofense
|
|
0:0
|
|
Леишоиш – Freamunde
|
|
0:1
|
|
Atletico CP – Benfica II
|
|
2:3
|
|
Feirense – Tondela
|
|
1:0
|
|
Farense – Beira Mar
|
|
1:0
|
|
Uniao Madeira – Olhanense
|
|
1:0
|
|
Oliveirense – Aves
|
|
1:1
|
|
Covilha – Гимараеш II
|
|
2:0
|
|
Oriental – Порто II
|
|
3:0
|
|
Sporting II – Desportivo Chaves
|
|
1:1
|
|
Santa Clara – Portimonense
|
|
1:0
|
|
|
|
|
кръг 33
|
11 Март, Сряда
|
Benfica II – Feirense
|
|
0:1
|
|
Portimonense – Beira Mar
|
|
0:3
|
|
Viseu – Леишоиш
|
|
2:1
|
|
Aves – Santa Clara
|
|
1:1
|
|
Desportivo Chaves – Oriental
|
|
1:1
|
|
Trofense – Sporting II
|
|
1:1
|
|
Tondela – Covilha
|
|
2:2
|
|
Freamunde – Uniao Madeira
|
|
0:0
|
|
Гимараеш II – Farense
|
|
2:0
|
|
Olhanense – Порто II
|
|
2:2
|
|
Braga II – Oliveirense
|
|
1:0
|
|
Atletico CP – Maritimo II
|
|
2:2
|
|
|
|
|
кръг 35
|
18 Март, Сряда
|
Maritimo II – Леишоиш
|
|
1:1
|
|
Freamunde – Порто II
|
|
0:2
|
|
Oliveirense – Sporting II
|
|
1:2
|
|
Olhanense – Гимараеш II
|
|
1:1
|
|
Benfica II – Portimonense
|
|
4:1
|
|
27 Март, Петък
|
Braga II – Uniao Madeira
|
|
0:3
|
|
28 Март, Събота
|
Atletico CP – Feirense
|
|
1:3
|
|
Trofense – Oriental
|
|
1:0
|
|
29 Март, Неделя
|
Viseu – Covilha
|
|
0:1
|
|
Desportivo Chaves – Farense
|
|
1:0
|
|
Aves – Beira Mar
|
|
1:0
|
|
Tondela – Santa Clara
|
|
2:1
|
|
|
|
|
кръг 37
|
4 Април, Събота
|
Maritimo II – Uniao Madeira
|
|
1:2
|
|
Aves – Farense
|
|
2:0
|
|
Freamunde – Santa Clara
|
|
0:0
|
|
Trofense – Beira Mar
|
|
0:3
|
|
Viseu – Oriental
|
|
4:0
|
|
Braga II – Portimonense
|
|
0:2
|
|
Oliveirense – Feirense
|
|
0:1
|
|
Desportivo Chaves – Гимараеш II
|
|
2:0
|
|
Atletico CP – Covilha
|
|
2:1
|
|
Olhanense – Benfica II
|
|
1:2
|
|
Tondela – Порто II
|
|
3:1
|
|
Sporting II – Леишоиш
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 38
|
10 Април, Петък
|
Benfica II – Desportivo Chaves
|
|
2:2
|
|
11 Април, Събота
|
Oriental – Maritimo II
|
|
2:1
|
|
Farense – Atletico CP
|
|
2:0
|
|
Uniao Madeira – Viseu
|
|
4:2
|
|
Feirense – Леишоиш
|
|
2:1
|
|
Beira Mar – Braga II
|
|
1:0
|
|
Olhanense – Freamunde
|
|
1:0
|
|
Santa Clara – Oliveirense
|
|
2:1
|
|
Гимараеш II – Tondela
|
|
1:2
|
|
Portimonense – Aves
|
|
1:1
|
|
Порто II – Trofense
|
|
3:2
|
|
12 Април, Неделя
|
Covilha – Sporting II
|
|
2:0
|
|
|
кръг 39
|
29 Март, Неделя
|
Freamunde – Гимараеш II
|
|
2:0
|
|
15 Април, Сряда
|
Trofense – Farense
|
|
0:1
|
|
Tondela – Benfica II
|
|
2:1
|
|
Desportivo Chaves – Portimonense
|
|
1:2
|
|
Atletico CP – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Maritimo II – Santa Clara
|
|
0:1
|
|
Aves – Olhanense
|
|
0:0
|
|
Леишоиш – Covilha
|
|
3:3
|
|
Viseu – Порто II
|
|
0:0
|
|
Braga II – Oriental
|
|
1:0
|
|
Oliveirense – Beira Mar
|
|
0:0
|
|
Sporting II – Feirense
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 40
|
19 Април, Неделя
|
Гимараеш II – Trofense
|
|
2:0
|
|
Covilha – Oliveirense
|
|
4:1
|
|
Feirense – Maritimo II
|
|
1:0
|
|
Portimonense – Freamunde
|
|
0:2
|
|
Oriental – Atletico CP
|
|
2:0
|
|
Santa Clara – Viseu
|
|
2:0
|
|
Olhanense – Braga II
|
|
0:1
|
|
Uniao Madeira – Sporting II
|
|
0:1
|
|
Farense – Tondela
|
|
1:2
|
|
Beira Mar – Desportivo Chaves
|
|
1:1
|
|
Порто II – Леишоиш
|
|
1:1
|
|
Benfica II – Aves
|
|
2:1
|
|
|
кръг 41
|
25 Април, Събота
|
Feirense – Beira Mar
|
|
1:2
|
|
Freamunde – Benfica II
|
|
2:0
|
|
26 Април, Неделя
|
Леишоиш – Santa Clara
|
|
0:0
|
|
Tondela – Portimonense
|
|
4:2
|
|
Oliveirense – Uniao Madeira
|
|
2:2
|
|
Trofense – Olhanense
|
|
0:1
|
|
Braga II – Covilha
|
|
1:2
|
|
Maritimo II – Farense
|
|
0:1
|
|
Desportivo Chaves – Aves
|
|
2:0
|
|
Viseu – Гимараеш II
|
|
2:0
|
|
Sporting II – Oriental
|
|
4:3
|
|
Atletico CP – Порто II
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 42
|
1 Май, Петък
|
Portimonense – Trofense
|
|
2:3
|
|
2 Май, Събота
|
Santa Clara – Atletico CP
|
|
1:0
|
|
Oriental – Oliveirense
|
|
1:0
|
|
Beira Mar – Tondela
|
|
1:1
|
|
Гимараеш II – Maritimo II
|
|
0:0
|
|
Farense – Viseu
|
|
3:0
|
|
Uniao Madeira – Леишоиш
|
|
3:1
|
|
Aves – Freamunde
|
|
1:1
|
|
Olhanense – Desportivo Chaves
|
|
3:0
|
|
Benfica II – Braga II
|
|
1:0
|
|
Порто II – Sporting II
|
|
0:1
|
|
3 Май, Неделя
|
Covilha – Feirense
|
|
2:2
|
|
|
кръг 43
|
5 Май, Вторник
|
Порто II – Braga II
|
|
2:3
|
|
6 Май, Сряда
|
Feirense – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Freamunde – Desportivo Chaves
|
|
1:1
|
|
Viseu – Olhanense
|
|
1:0
|
|
Covilha – Oriental
|
|
7:1
|
|
Trofense – Santa Clara
|
|
0:0
|
|
Леишоиш – Farense
|
|
1:3
|
|
Maritimo II – Benfica II
|
|
2:0
|
|
Oliveirense – Portimonense
|
|
2:4
|
|
Atletico CP – Beira Mar
|
|
1:1
|
|
Tondela – Aves
|
|
0:3
|
|
Sporting II – Гимараеш II
|
|
2:3
|
|
|
|
кръг 44
|
10 Май, Неделя
|
Aves – Viseu
|
|
2:3
|
|
Braga II – Maritimo II
|
|
1:0
|
|
Santa Clara – Feirense
|
|
0:0
|
|
Desportivo Chaves – Trofense
|
|
6:0
|
|
Uniao Madeira – Covilha
|
|
2:1
|
|
Farense – Oliveirense
|
|
3:3
|
|
Beira Mar – Freamunde
|
|
1:1
|
|
Portimonense – Atletico CP
|
|
1:2
|
|
Oriental – Леишоиш
|
|
3:1
|
|
Olhanense – Tondela
|
|
3:1
|
|
Benfica II – Sporting II
|
|
0:0
|
|
12 Май, Вторник
|
Гимараеш II – Порто II
|
|
3:0
|
|
|
|
|