kolo 1
|
18 Avgust, Petak
|
Ethnikos Achna – Alki
|
|
0:1
|
|
AEL – Aris Limassol
|
|
1:0
|
|
19 Avgust, Subota
|
Nea Salamis – Anorthosis
|
|
1:1
|
|
20 Avgust, Nedelja
|
Olympiakos Nicosia – Doxa
|
|
0:0
|
|
19 Septembar, Utorak
|
Omonia – AEK Larnaka
|
|
5:2
|
|
28 Novembar, Utorak
|
Ermis – APOEL
|
|
0:4
|
|
9 Januar, Utorak
|
AEP Paphos – Apolon
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 2
|
25 Avgust, Petak
|
Ethnikos Achna – AEP Paphos
|
|
3:0
|
|
Aris Limassol – Nea Salamis
|
|
1:1
|
|
26 Avgust, Subota
|
Alki – Anorthosis
|
|
0:1
|
|
AEK Larnaka – Olympiakos Nicosia
|
|
2:0
|
|
Doxa – Ermis
|
|
2:1
|
|
16 Januar, Utorak
|
APOEL – AEL
|
|
2:1
|
|
Apolon – Omonia
|
|
1:0
|
|
|
kolo 3
|
8 Septembar, Petak
|
AEP Paphos – Alki
|
|
1:1
|
|
Nea Salamis – APOEL
|
|
1:4
|
|
Anorthosis – Aris Limassol
|
|
1:0
|
|
Omonia – Ethnikos Achna
|
|
2:1
|
|
Olympiakos Nicosia – Apolon
|
|
1:1
|
|
Ermis – AEK Larnaka
|
|
0:4
|
|
AEL – Doxa
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 4
|
15 Septembar, Petak
|
AEP Paphos – Omonia
|
|
2:1
|
|
Alki – Aris Limassol
|
|
3:3
|
|
AEK Larnaka – AEL
|
|
1:0
|
|
Doxa – Nea Salamis
|
|
3:1
|
|
Ethnikos Achna – Olympiakos Nicosia
|
|
1:2
|
|
Apolon – Ermis
|
|
4:2
|
|
APOEL – Anorthosis
|
|
0:1
|
|
|
kolo 5
|
22 Septembar, Petak
|
Aris Limassol – APOEL
|
|
0:0
|
|
Nea Salamis – AEK Larnaka
|
|
1:0
|
|
AEL – Apolon
|
|
1:1
|
|
Ermis – Ethnikos Achna
|
|
2:0
|
|
Olympiakos Nicosia – AEP Paphos
|
|
0:0
|
|
Omonia – Alki
|
|
2:2
|
|
Anorthosis – Doxa
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 6
|
29 Septembar, Petak
|
AEP Paphos – Ermis
|
|
2:1
|
|
Alki – APOEL
|
|
0:1
|
|
AEK Larnaka – Anorthosis
|
|
1:1
|
|
Doxa – Aris Limassol
|
|
2:1
|
|
Ethnikos Achna – AEL
|
|
0:1
|
|
Apolon – Nea Salamis
|
|
5:0
|
|
Omonia – Olympiakos Nicosia
|
|
1:1
|
|
|
kolo 7
|
13 Oktobar, Petak
|
Aris Limassol – AEK Larnaka
|
|
0:5
|
|
Nea Salamis – Ethnikos Achna
|
|
0:0
|
|
AEL – AEP Paphos
|
|
0:1
|
|
Ermis – Omonia
|
|
2:1
|
|
Olympiakos Nicosia – Alki
|
|
0:3
|
|
APOEL – Doxa
|
|
2:0
|
|
Anorthosis – Apolon
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 8
|
20 Oktobar, Petak
|
AEP Paphos – Nea Salamis
|
|
4:0
|
|
Alki – Doxa
|
|
0:5
|
|
Olympiakos Nicosia – Ermis
|
|
2:1
|
|
Omonia – AEL
|
|
1:0
|
|
Apolon – Aris Limassol
|
|
1:0
|
|
Ethnikos Achna – Anorthosis
|
|
1:2
|
|
AEK Larnaka – APOEL
|
|
3:1
|
|
|
kolo 9
|
23 Oktobar, Ponedeljak
|
Aris Limassol – Ethnikos Achna
|
|
2:1
|
|
Nea Salamis – Omonia
|
|
1:3
|
|
AEL – Olympiakos Nicosia
|
|
3:0
|
|
Ermis – Alki
|
|
3:2
|
|
Doxa – AEK Larnaka
|
|
1:3
|
|
Anorthosis – AEP Paphos
|
|
0:0
|
|
23 Januar, Utorak
|
APOEL – Apolon
|
|
0:4
|
|
|
|
kolo 10
|
27 Oktobar, Petak
|
AEP Paphos – Aris Limassol
|
|
0:0
|
|
Alki – AEK Larnaka
|
|
0:1
|
|
Ermis – AEL
|
|
0:1
|
|
Olympiakos Nicosia – Nea Salamis
|
|
1:1
|
|
Ethnikos Achna – APOEL
|
|
1:1
|
|
Apolon – Doxa
|
|
4:2
|
|
Omonia – Anorthosis
|
|
1:1
|
|
|
kolo 11
|
3 Novembar, Petak
|
Aris Limassol – Omonia
|
|
2:2
|
|
Nea Salamis – Ermis
|
|
1:1
|
|
Anorthosis – Olympiakos Nicosia
|
|
5:1
|
|
APOEL – AEP Paphos
|
|
4:0
|
|
Doxa – Ethnikos Achna
|
|
4:2
|
|
AEK Larnaka – Apolon
|
|
1:1
|
|
AEL – Alki
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 12
|
17 Novembar, Petak
|
Alki – Apolon
|
|
1:4
|
|
AEP Paphos – Doxa
|
|
1:0
|
|
Omonia – APOEL
|
|
1:3
|
|
Ethnikos Achna – AEK Larnaka
|
|
0:3
|
|
AEL – Nea Salamis
|
|
3:1
|
|
Olympiakos Nicosia – Aris Limassol
|
|
0:0
|
|
Ermis – Anorthosis
|
|
1:2
|
|
|
kolo 13
|
24 Novembar, Petak
|
Apolon – Ethnikos Achna
|
|
3:0
|
|
Aris Limassol – Ermis
|
|
0:2
|
|
Nea Salamis – Alki
|
|
2:3
|
|
AEK Larnaka – AEP Paphos
|
|
2:0
|
|
Doxa – Omonia
|
|
1:2
|
|
APOEL – Olympiakos Nicosia
|
|
6:1
|
|
Anorthosis – AEL
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 14
|
1 Decembar, Petak
|
Aris Limassol – AEL
|
|
1:2
|
|
Alki – Ethnikos Achna
|
|
2:1
|
|
AEK Larnaka – Omonia
|
|
5:0
|
|
Apolon – AEP Paphos
|
|
6:0
|
|
Doxa – Olympiakos Nicosia
|
|
3:1
|
|
APOEL – Ermis
|
|
2:1
|
|
Anorthosis – Nea Salamis
|
|
1:0
|
|
|
kolo 15
|
8 Decembar, Petak
|
AEP Paphos – Ethnikos Achna
|
|
0:0
|
|
Nea Salamis – Aris Limassol
|
|
2:0
|
|
AEL – APOEL
|
|
0:0
|
|
Ermis – Doxa
|
|
1:2
|
|
Olympiakos Nicosia – AEK Larnaka
|
|
1:2
|
|
Omonia – Apolon
|
|
0:1
|
|
Anorthosis – Alki
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 16
|
15 Decembar, Petak
|
Aris Limassol – Anorthosis
|
|
0:2
|
|
Alki – AEP Paphos
|
|
2:1
|
|
AEK Larnaka – Ermis
|
|
1:1
|
|
Doxa – AEL
|
|
0:0
|
|
Ethnikos Achna – Omonia
|
|
2:2
|
|
Apolon – Olympiakos Nicosia
|
|
5:0
|
|
APOEL – Nea Salamis
|
|
2:1
|
|
|
kolo 17
|
19 Decembar, Utorak
|
Aris Limassol – Alki
|
|
0:0
|
|
Nea Salamis – Doxa
|
|
0:1
|
|
AEL – AEK Larnaka
|
|
0:0
|
|
Anorthosis – APOEL
|
|
0:3
|
|
Omonia – AEP Paphos
|
|
3:0
|
|
Olympiakos Nicosia – Ethnikos Achna
|
|
3:2
|
|
Ermis – Apolon
|
|
0:6
|
|
|
|
kolo 18
|
1 Januar, Ponedeljak
|
AEP Paphos – Olympiakos Nicosia
|
|
1:1
|
|
Alki – Omonia
|
|
0:3
|
|
AEK Larnaka – Nea Salamis
|
|
2:0
|
|
Doxa – Anorthosis
|
|
0:0
|
|
Ethnikos Achna – Ermis
|
|
0:0
|
|
Apolon – AEL
|
|
1:1
|
|
APOEL – Aris Limassol
|
|
5:2
|
|
|
kolo 19
|
5 Januar, Petak
|
AEL – Ethnikos Achna
|
|
3:0
|
|
Aris Limassol – Doxa
|
|
1:0
|
|
Nea Salamis – Apolon
|
|
0:0
|
|
Ermis – AEP Paphos
|
|
2:0
|
|
Anorthosis – AEK Larnaka
|
|
3:1
|
|
APOEL – Alki
|
|
4:0
|
|
Olympiakos Nicosia – Omonia
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 20
|
12 Januar, Petak
|
AEP Paphos – AEL
|
|
0:1
|
|
Alki – Olympiakos Nicosia
|
|
1:1
|
|
AEK Larnaka – Aris Limassol
|
|
4:1
|
|
Doxa – APOEL
|
|
0:8
|
|
Ethnikos Achna – Nea Salamis
|
|
0:3
|
|
Apolon – Anorthosis
|
|
1:1
|
|
Omonia – Ermis
|
|
3:0
|
|
|
kolo 21
|
19 Januar, Petak
|
Aris Limassol – Apolon
|
|
0:1
|
|
Nea Salamis – AEP Paphos
|
|
3:0
|
|
AEL – Omonia
|
|
2:3
|
|
Ermis – Olympiakos Nicosia
|
|
4:0
|
|
Doxa – Alki
|
|
0:1
|
|
APOEL – AEK Larnaka
|
|
3:1
|
|
Anorthosis – Ethnikos Achna
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 22
|
29 Januar, Ponedeljak
|
Alki – Ermis
|
|
3:4
|
|
Olympiakos Nicosia – AEL
|
|
1:2
|
|
Omonia – Nea Salamis
|
|
5:1
|
|
30 Januar, Utorak
|
Apolon – APOEL
|
|
1:2
|
|
Ethnikos Achna – Aris Limassol
|
|
0:4
|
|
AEK Larnaka – Doxa
|
|
4:0
|
|
AEP Paphos – Anorthosis
|
|
0:1
|
|
|
kolo 23
|
5 Februar, Ponedeljak
|
Aris Limassol – AEP Paphos
|
|
0:6
|
|
Nea Salamis – Olympiakos Nicosia
|
|
2:0
|
|
AEK Larnaka – Alki
|
|
2:1
|
|
APOEL – Ethnikos Achna
|
|
7:1
|
|
6 Februar, Utorak
|
Anorthosis – Omonia
|
|
1:2
|
|
Doxa – Apolon
|
|
0:2
|
|
AEL – Ermis
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 24
|
9 Februar, Petak
|
AEP Paphos – APOEL
|
|
2:3
|
|
Alki – AEL
|
|
2:4
|
|
Ermis – Nea Salamis
|
|
2:1
|
|
Olympiakos Nicosia – Anorthosis
|
|
0:3
|
|
Ethnikos Achna – Doxa
|
|
0:4
|
|
Apolon – AEK Larnaka
|
|
2:0
|
|
Omonia – Aris Limassol
|
|
3:0
|
|
|
kolo 25
|
16 Februar, Petak
|
Nea Salamis – AEL
|
|
0:3
|
|
AEK Larnaka – Ethnikos Achna
|
|
6:1
|
|
Doxa – AEP Paphos
|
|
1:1
|
|
Apolon – Alki
|
|
5:1
|
|
APOEL – Omonia
|
|
2:1
|
|
Anorthosis – Ermis
|
|
4:0
|
|
20 Februar, Utorak
|
Aris Limassol – Olympiakos Nicosia
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 26
|
23 Februar, Petak
|
Alki – Nea Salamis
|
|
0:4
|
|
AEL – Anorthosis
|
|
0:1
|
|
Ermis – Aris Limassol
|
|
4:1
|
|
Olympiakos Nicosia – APOEL
|
|
2:3
|
|
Ethnikos Achna – Apolon
|
|
1:4
|
|
Omonia – Doxa
|
|
1:3
|
|
AEP Paphos – AEK Larnaka
|
|
1:1
|
|
|