kolo 1
|
9 Mart, Četvrtak
|
Babrungas – Garliava
|
|
3:2
|
|
10 Mart, Petak
|
Nevezis – Riteriai II
|
|
1:0
|
|
BFA – Panevezys II
|
|
3:1
|
|
Neptunas Klaipeda – TransINVEST
|
|
4:2
|
|
Be1 NFA – Minija
|
|
2:2
|
|
11 Mart, Subota
|
Siauliai II – Marijampole City
|
|
2:3
|
|
Jonava – Kauno Zalgiris II
|
|
0:2
|
|
Ekranas – Zalgiris-2
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 2
|
16 Mart, Četvrtak
|
Riteriai II – Neptunas Klaipeda
|
|
3:2
|
|
Panevezys II – Babrungas
|
|
2:4
|
|
17 Mart, Petak
|
Minija – Nevezis
|
|
1:2
|
|
Garliava – Marijampole City
|
|
0:2
|
|
BFA – Zalgiris-2
|
|
0:0
|
|
TransINVEST – Jonava
|
|
2:1
|
|
19 Mart, Nedelja
|
Siauliai II – Be1 NFA
|
|
2:1
|
|
Ekranas – Kauno Zalgiris II
|
|
1:1
|
|
|
kolo 3
|
22 Mart, Sreda
|
Babrungas – Zalgiris-2
|
|
2:0
|
|
23 Mart, Četvrtak
|
Nevezis – Siauliai II
|
|
1:0
|
|
Neptunas Klaipeda – Minija
|
|
0:0
|
|
24 Mart, Petak
|
Jonava – Riteriai II
|
|
0:2
|
|
Kauno Zalgiris II – TransINVEST
|
|
2:2
|
|
25 Mart, Subota
|
Marijampole City – Panevezys II
|
|
2:1
|
|
Be1 NFA – Garliava
|
|
1:1
|
|
BFA – Ekranas
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 4
|
31 Mart, Petak
|
Ekranas – Babrungas
|
|
1:1
|
|
Minija – Jonava
|
|
3:0
|
|
Garliava – Nevezis
|
|
0:0
|
|
BFA – Kauno Zalgiris II
|
|
1:0
|
|
1 April, Subota
|
Marijampole City – Zalgiris-2
|
|
1:3
|
|
Siauliai II – Neptunas Klaipeda
|
|
1:1
|
|
TransINVEST – Riteriai II
|
|
2:1
|
|
Panevezys II – Be1 NFA
|
|
0:2
|
|
|
kolo 5
|
6 April, Četvrtak
|
Nevezis – Panevezys II
|
|
0:0
|
|
Jonava – Siauliai II
|
|
0:2
|
|
Babrungas – BFA
|
|
4:1
|
|
Neptunas Klaipeda – Garliava
|
|
1:2
|
|
7 April, Petak
|
TransINVEST – Minija
|
|
1:0
|
|
Marijampole City – Ekranas
|
|
2:0
|
|
9 April, Nedelja
|
Be1 NFA – Zalgiris-2
|
|
3:0
|
|
Kauno Zalgiris II – Riteriai II
|
|
1:4
|
|
|
|
kolo 6
|
13 April, Četvrtak
|
Ekranas – Be1 NFA
|
|
2:1
|
|
Zalgiris-2 – Nevezis
|
|
1:4
|
|
Babrungas – Kauno Zalgiris II
|
|
1:0
|
|
14 April, Petak
|
Garliava – Jonava
|
|
1:1
|
|
BFA – Marijampole City
|
|
0:2
|
|
15 April, Subota
|
Siauliai II – TransINVEST
|
|
0:3
|
|
Panevezys II – Neptunas Klaipeda
|
|
1:0
|
|
Minija – Riteriai II
|
|
1:0
|
|
|
kolo 7
|
19 April, Sreda
|
Be1 NFA – BFA
|
|
2:1
|
|
20 April, Četvrtak
|
Nevezis – Ekranas
|
|
1:0
|
|
Kauno Zalgiris II – Minija
|
|
5:0
|
|
Neptunas Klaipeda – Zalgiris-2
|
|
2:0
|
|
21 April, Petak
|
TransINVEST – Garliava
|
|
3:3
|
|
Jonava – Panevezys II
|
|
1:2
|
|
22 April, Subota
|
Riteriai II – Siauliai II
|
|
1:1
|
|
Marijampole City – Babrungas
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 8
|
27 April, Četvrtak
|
Garliava – Riteriai II
|
|
2:1
|
|
28 April, Petak
|
Ekranas – Neptunas Klaipeda
|
|
0:1
|
|
29 April, Subota
|
Marijampole City – Kauno Zalgiris II
|
|
2:0
|
|
Siauliai II – Minija
|
|
0:1
|
|
Panevezys II – TransINVEST
|
|
0:3
|
|
BFA – Nevezis
|
|
0:2
|
|
Babrungas – Be1 NFA
|
|
0:2
|
|
30 April, Nedelja
|
Zalgiris-2 – Jonava
|
|
1:3
|
|
|
kolo 9
|
11 Maj, Četvrtak
|
Nevezis – Babrungas
|
|
1:1
|
|
12 Maj, Petak
|
TransINVEST – Zalgiris-2
|
|
3:0
|
|
Be1 NFA – Marijampole City
|
|
1:2
|
|
Neptunas Klaipeda – BFA
|
|
1:0
|
|
Minija – Garliava
|
|
1:1
|
|
13 Maj, Subota
|
Jonava – Ekranas
|
|
1:4
|
|
Riteriai II – Panevezys II
|
|
1:2
|
|
14 Maj, Nedelja
|
Kauno Zalgiris II – Siauliai II
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 10
|
18 Maj, Četvrtak
|
Babrungas – Neptunas Klaipeda
|
|
2:2
|
|
Be1 NFA – Kauno Zalgiris II
|
|
0:1
|
|
Marijampole City – Nevezis
|
|
1:0
|
|
19 Maj, Petak
|
Garliava – Siauliai II
|
|
3:0
|
|
20 Maj, Subota
|
Ekranas – TransINVEST
|
|
1:3
|
|
BFA – Jonava
|
|
2:1
|
|
21 Maj, Nedelja
|
Zalgiris-2 – Riteriai II
|
|
0:3
|
|
Panevezys II – Minija
|
|
1:2
|
|
|
kolo 11
|
25 Maj, Četvrtak
|
Nevezis – Be1 NFA
|
|
3:2
|
|
Neptunas Klaipeda – Marijampole City
|
|
0:0
|
|
26 Maj, Petak
|
TransINVEST – BFA
|
|
2:0
|
|
Minija – Zalgiris-2
|
|
3:0
|
|
Jonava – Babrungas
|
|
3:2
|
|
28 Maj, Nedelja
|
Riteriai II – Ekranas
|
|
0:1
|
|
Kauno Zalgiris II – Garliava
|
|
2:2
|
|
Siauliai II – Panevezys II
|
|
3:3
|
|
|
|
kolo 12
|
2 Jun, Petak
|
Be1 NFA – Neptunas Klaipeda
|
|
1:1
|
|
Babrungas – TransINVEST
|
|
0:3
|
|
Minija – Ekranas
|
|
1:1
|
|
Nevezis – Kauno Zalgiris II
|
|
2:1
|
|
3 Jun, Subota
|
BFA – Riteriai II
|
|
1:1
|
|
Panevezys II – Garliava
|
|
0:3
|
|
4 Jun, Nedelja
|
Zalgiris-2 – Siauliai II
|
|
3:0
|
|
20 Oktobar, Petak
|
Marijampole City – Jonava
|
|
0:3
|
|
|
kolo 13
|
7 Jun, Sreda
|
Kauno Zalgiris II – Panevezys II
|
|
1:4
|
|
8 Jun, Četvrtak
|
Neptunas Klaipeda – Nevezis
|
|
0:0
|
|
Jonava – Be1 NFA
|
|
1:5
|
|
9 Jun, Petak
|
Minija – BFA
|
|
1:1
|
|
Garliava – Zalgiris-2
|
|
1:0
|
|
TransINVEST – Marijampole City
|
|
3:1
|
|
10 Jun, Subota
|
Riteriai II – Babrungas
|
|
1:1
|
|
Siauliai II – Ekranas
|
|
3:5
|
|
|
|
kolo 14
|
22 Jun, Četvrtak
|
Neptunas Klaipeda – Kauno Zalgiris II
|
|
5:0
|
|
Babrungas – Minija
|
|
1:1
|
|
Nevezis – Jonava
|
|
5:0
|
|
23 Jun, Petak
|
Be1 NFA – TransINVEST
|
|
0:5
|
|
24 Jun, Subota
|
Ekranas – Garliava
|
|
1:0
|
|
BFA – Siauliai II
|
|
2:1
|
|
6 Septembar, Sreda
|
Marijampole City – Riteriai II
|
|
0:4
|
|
2 Novembar, Četvrtak
|
Zalgiris-2 – Panevezys II
|
|
4:4
|
|
|
kolo 15
|
25 Jun, Nedelja
|
Kauno Zalgiris II – Zalgiris-2
|
|
2:3
|
|
29 Jun, Četvrtak
|
Siauliai II – Babrungas
|
|
0:1
|
|
30 Jun, Petak
|
TransINVEST – Nevezis
|
|
2:1
|
|
Panevezys II – Ekranas
|
|
2:3
|
|
Garliava – BFA
|
|
1:1
|
|
Minija – Marijampole City
|
|
3:2
|
|
30 Oktobar, Ponedeljak
|
Riteriai II – Be1 NFA
|
|
0:1
|
|
7 Novembar, Utorak
|
Jonava – Neptunas Klaipeda
|
|
2:5
|
|
|
|
kolo 16
|
27 Jul, Četvrtak
|
Zalgiris-2 – Ekranas
|
|
2:3
|
|
28 Jul, Petak
|
Marijampole City – Siauliai II
|
|
0:5
|
|
TransINVEST – Neptunas Klaipeda
|
|
3:1
|
|
Garliava – Babrungas
|
|
3:4
|
|
Minija – Be1 NFA
|
|
2:1
|
|
Kauno Zalgiris II – Jonava
|
|
0:0
|
|
30 Jul, Nedelja
|
Panevezys II – BFA
|
|
1:1
|
|
Riteriai II – Nevezis
|
|
2:0
|
|
|
kolo 17
|
3 Avgust, Četvrtak
|
Babrungas – Panevezys II
|
|
5:2
|
|
Nevezis – Minija
|
|
2:1
|
|
4 Avgust, Petak
|
Marijampole City – Garliava
|
|
1:3
|
|
Be1 NFA – Siauliai II
|
|
2:1
|
|
Jonava – TransINVEST
|
|
0:4
|
|
5 Avgust, Subota
|
Neptunas Klaipeda – Riteriai II
|
|
1:2
|
|
6 Avgust, Nedelja
|
Zalgiris-2 – BFA
|
|
1:6
|
|
Kauno Zalgiris II – Ekranas
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 18
|
11 Avgust, Petak
|
TransINVEST – Kauno Zalgiris II
|
|
3:0
|
|
Siauliai II – Nevezis
|
|
3:2
|
|
Garliava – Be1 NFA
|
|
0:3
|
|
Minija – Neptunas Klaipeda
|
|
2:0
|
|
Ekranas – BFA
|
|
1:0
|
|
Zalgiris-2 – Babrungas
|
|
2:1
|
|
13 Avgust, Nedelja
|
Riteriai II – Jonava
|
|
3:0
|
|
Panevezys II – Marijampole City
|
|
0:1
|
|
|
kolo 19
|
17 Avgust, Četvrtak
|
Babrungas – Ekranas
|
|
3:1
|
|
Nevezis – Garliava
|
|
1:1
|
|
18 Avgust, Petak
|
Jonava – Minija
|
|
1:2
|
|
19 Avgust, Subota
|
Neptunas Klaipeda – Siauliai II
|
|
3:0
|
|
Be1 NFA – Panevezys II
|
|
3:1
|
|
Riteriai II – TransINVEST
|
|
1:2
|
|
20 Avgust, Nedelja
|
Zalgiris-2 – Marijampole City
|
|
6:0
|
|
Kauno Zalgiris II – BFA
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 20
|
24 Avgust, Četvrtak
|
Garliava – Neptunas Klaipeda
|
|
0:1
|
|
25 Avgust, Petak
|
Siauliai II – Jonava
|
|
3:2
|
|
BFA – Babrungas
|
|
1:2
|
|
Ekranas – Marijampole City
|
|
0:1
|
|
Minija – TransINVEST
|
|
1:0
|
|
26 Avgust, Subota
|
Riteriai II – Kauno Zalgiris II
|
|
1:0
|
|
27 Avgust, Nedelja
|
Panevezys II – Nevezis
|
|
2:0
|
|
Zalgiris-2 – Be1 NFA
|
|
0:1
|
|
|
kolo 21
|
29 Avgust, Utorak
|
Marijampole City – BFA
|
|
0:0
|
|
TransINVEST – Siauliai II
|
|
10:0
|
|
30 Avgust, Sreda
|
Riteriai II – Minija
|
|
3:0
|
|
Kauno Zalgiris II – Babrungas
|
|
1:1
|
|
Nevezis – Zalgiris-2
|
|
4:1
|
|
31 Avgust, Četvrtak
|
Be1 NFA – Ekranas
|
|
1:0
|
|
Jonava – Garliava
|
|
2:1
|
|
5 Septembar, Utorak
|
Neptunas Klaipeda – Panevezys II
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 22
|
14 Septembar, Četvrtak
|
Minija – Kauno Zalgiris II
|
|
3:0
|
|
Babrungas – Marijampole City
|
|
6:2
|
|
15 Septembar, Petak
|
Siauliai II – Riteriai II
|
|
2:2
|
|
BFA – Be1 NFA
|
|
0:1
|
|
Garliava – TransINVEST
|
|
1:1
|
|
Ekranas – Nevezis
|
|
2:2
|
|
Zalgiris-2 – Neptunas Klaipeda
|
|
1:4
|
|
16 Septembar, Subota
|
Panevezys II – Jonava
|
|
4:1
|
|
|
kolo 23
|
21 Septembar, Četvrtak
|
Nevezis – BFA
|
|
2:2
|
|
22 Septembar, Petak
|
Be1 NFA – Babrungas
|
|
2:0
|
|
Neptunas Klaipeda – Ekranas
|
|
3:1
|
|
Riteriai II – Garliava
|
|
1:1
|
|
Minija – Siauliai II
|
|
2:1
|
|
23 Septembar, Subota
|
TransINVEST – Panevezys II
|
|
6:1
|
|
24 Septembar, Nedelja
|
Kauno Zalgiris II – Marijampole City
|
|
3:0
|
|
30 Oktobar, Ponedeljak
|
Jonava – Zalgiris-2
|
|
0:4
|
|
|
|
kolo 24
|
28 Septembar, Četvrtak
|
Babrungas – Nevezis
|
|
1:2
|
|
Ekranas – Jonava
|
|
4:3
|
|
29 Septembar, Petak
|
Garliava – Minija
|
|
2:0
|
|
BFA – Neptunas Klaipeda
|
|
2:2
|
|
Marijampole City – Be1 NFA
|
|
0:3
|
|
1 Oktobar, Nedelja
|
Siauliai II – Kauno Zalgiris II
|
|
2:2
|
|
Panevezys II – Riteriai II
|
|
1:1
|
|
17 Oktobar, Utorak
|
Zalgiris-2 – TransINVEST
|
|
2:2
|
|
|
kolo 25
|
5 Oktobar, Četvrtak
|
Nevezis – Marijampole City
|
|
3:0
|
|
6 Oktobar, Petak
|
Minija – Panevezys II
|
|
4:1
|
|
Jonava – BFA
|
|
0:3
|
|
TransINVEST – Ekranas
|
|
0:2
|
|
Siauliai II – Garliava
|
|
3:3
|
|
Neptunas Klaipeda – Babrungas
|
|
5:0
|
|
7 Oktobar, Subota
|
Kauno Zalgiris II – Be1 NFA
|
|
0:1
|
|
8 Oktobar, Nedelja
|
Riteriai II – Zalgiris-2
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 26
|
3 Oktobar, Utorak
|
Be1 NFA – Nevezis
|
|
1:1
|
|
10 Oktobar, Utorak
|
Panevezys II – Siauliai II
|
|
3:0
|
|
12 Oktobar, Četvrtak
|
Babrungas – Jonava
|
|
2:1
|
|
Garliava – Kauno Zalgiris II
|
|
0:0
|
|
13 Oktobar, Petak
|
Ekranas – Riteriai II
|
|
1:2
|
|
14 Oktobar, Subota
|
Marijampole City – Neptunas Klaipeda
|
|
0:3
|
|
Zalgiris-2 – Minija
|
|
2:3
|
|
31 Oktobar, Utorak
|
BFA – TransINVEST
|
|
1:4
|
|
|
kolo 27
|
3 Oktobar, Utorak
|
Jonava – Marijampole City
|
|
0:2
|
|
19 Oktobar, Četvrtak
|
Garliava – Panevezys II
|
|
1:0
|
|
20 Oktobar, Petak
|
Neptunas Klaipeda – Be1 NFA
|
|
1:1
|
|
TransINVEST – Babrungas
|
|
4:1
|
|
Ekranas – Minija
|
|
2:1
|
|
21 Oktobar, Subota
|
Riteriai II – BFA
|
|
1:3
|
|
Kauno Zalgiris II – Nevezis
|
|
3:1
|
|
22 Oktobar, Nedelja
|
Siauliai II – Zalgiris-2
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 28
|
26 Oktobar, Četvrtak
|
Be1 NFA – Jonava
|
|
4:1
|
|
Babrungas – Riteriai II
|
|
2:3
|
|
Panevezys II – Kauno Zalgiris II
|
|
0:1
|
|
27 Oktobar, Petak
|
BFA – Minija
|
|
2:0
|
|
Marijampole City – TransINVEST
|
|
0:3
|
|
Zalgiris-2 – Garliava
|
|
1:1
|
|
Nevezis – Neptunas Klaipeda
|
|
0:3
|
|
Ekranas – Siauliai II
|
|
2:3
|
|
|
kolo 29
|
22 Jun, Četvrtak
|
Panevezys II – Zalgiris-2
|
|
2:2
|
|
2 Novembar, Četvrtak
|
Riteriai II – Marijampole City
|
|
3:0
|
|
3 Novembar, Petak
|
TransINVEST – Be1 NFA
|
|
1:0
|
|
Kauno Zalgiris II – Neptunas Klaipeda
|
|
5:1
|
|
Garliava – Ekranas
|
|
4:0
|
|
Minija – Babrungas
|
|
1:3
|
|
Jonava – Nevezis
|
|
0:0
|
|
4 Novembar, Subota
|
Siauliai II – BFA
|
|
4:2
|
|
|
|
kolo 30
|
29 Jun, Četvrtak
|
Neptunas Klaipeda – Jonava
|
|
2:0
|
|
7 Novembar, Utorak
|
Nevezis – TransINVEST
|
|
4:1
|
|
Ekranas – Panevezys II
|
|
0:3
|
|
Zalgiris-2 – Kauno Zalgiris II
|
|
5:3
|
|
Babrungas – Siauliai II
|
|
3:0
|
|
BFA – Garliava
|
|
2:0
|
|
Be1 NFA – Riteriai II
|
|
3:1
|
|
Marijampole City – Minija
|
|
0:3
|
|
|