кръг 1
|
18 Август, Петък
|
AEP Paphos – Karmiotissa
|
|
3:0
|
|
19 Август, Събота
|
Anorthosis – Ethnikos Achna
|
|
3:1
|
|
Apollon Limassol – Othellos Athienou
|
|
1:1
|
|
20 Август, Неделя
|
AEZ Zakakiou – АПОЕЛ
|
|
0:2
|
|
21 Август, Понеделник
|
Doxa Katokopia – AEL Limassol
|
|
0:1
|
|
Aris Limassol – AEK Larnaca
|
|
2:0
|
|
Omonia – Nea Salamis
|
|
4:0
|
|
|
|
кръг 2
|
26 Август, Събота
|
Karmiotissa – Omonia
|
|
3:3
|
|
Othellos Athienou – Anorthosis
|
|
0:2
|
|
27 Август, Неделя
|
Nea Salamis – Apollon Limassol
|
|
1:1
|
|
AEL Limassol – AEZ Zakakiou
|
|
4:3
|
|
28 Август, Понеделник
|
Aris Limassol – Doxa Katokopia
|
|
2:1
|
|
AEK Larnaca – Ethnikos Achna
|
|
5:5
|
|
27 Септември, Сряда
|
АПОЕЛ – AEP Paphos
|
|
1:0
|
|
|
кръг 3
|
1 Септември, Петък
|
Anorthosis – Nea Salamis
|
|
2:2
|
|
2 Септември, Събота
|
AEP Paphos – AEL Limassol
|
|
3:1
|
|
Doxa Katokopia – AEK Larnaca
|
|
0:2
|
|
Ethnikos Achna – Othellos Athienou
|
|
1:1
|
|
3 Септември, Неделя
|
AEZ Zakakiou – Aris Limassol
|
|
0:5
|
|
Apollon Limassol – Karmiotissa
|
|
1:0
|
|
Omonia – АПОЕЛ
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 4
|
16 Септември, Събота
|
AEK Larnaca – Othellos Athienou
|
|
3:2
|
|
AEL Limassol – Omonia
|
|
0:0
|
|
Doxa Katokopia – AEZ Zakakiou
|
|
1:3
|
|
17 Септември, Неделя
|
Karmiotissa – Anorthosis
|
|
1:3
|
|
Aris Limassol – AEP Paphos
|
|
1:1
|
|
АПОЕЛ – Apollon Limassol
|
|
1:1
|
|
25 Октомври, Сряда
|
Nea Salamis – Ethnikos Achna
|
|
4:0
|
|
|
кръг 5
|
22 Септември, Петък
|
AEZ Zakakiou – AEK Larnaca
|
|
3:1
|
|
23 Септември, Събота
|
Anorthosis – АПОЕЛ
|
|
1:1
|
|
AEP Paphos – Doxa Katokopia
|
|
4:0
|
|
Ethnikos Achna – Karmiotissa
|
|
3:0
|
|
24 Септември, Неделя
|
Othellos Athienou – Nea Salamis
|
|
2:3
|
|
Apollon Limassol – AEL Limassol
|
|
2:0
|
|
Omonia – Aris Limassol
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 6
|
30 Септември, Събота
|
Karmiotissa – Othellos Athienou
|
|
0:0
|
|
Aris Limassol – Apollon Limassol
|
|
0:1
|
|
AEK Larnaca – Nea Salamis
|
|
1:1
|
|
1 Октомври, Неделя
|
AEL Limassol – Anorthosis
|
|
1:3
|
|
Doxa Katokopia – Omonia
|
|
1:3
|
|
2 Октомври, Понеделник
|
АПОЕЛ – Ethnikos Achna
|
|
5:1
|
|
AEZ Zakakiou – AEP Paphos
|
|
1:4
|
|
|
кръг 7
|
6 Октомври, Петък
|
Nea Salamis – Karmiotissa
|
|
2:0
|
|
7 Октомври, Събота
|
Omonia – AEZ Zakakiou
|
|
3:3
|
|
AEP Paphos – AEK Larnaca
|
|
0:0
|
|
Othellos Athienou – АПОЕЛ
|
|
0:1
|
|
8 Октомври, Неделя
|
Ethnikos Achna – AEL Limassol
|
|
1:0
|
|
Apollon Limassol – Doxa Katokopia
|
|
4:0
|
|
Anorthosis – Aris Limassol
|
|
2:3
|
|
|
|
кръг 8
|
21 Октомври, Събота
|
АПОЕЛ – Nea Salamis
|
|
1:0
|
|
AEK Larnaca – Karmiotissa
|
|
5:0
|
|
Aris Limassol – Ethnikos Achna
|
|
2:0
|
|
22 Октомври, Неделя
|
Doxa Katokopia – Anorthosis
|
|
0:2
|
|
AEZ Zakakiou – Apollon Limassol
|
|
0:5
|
|
AEL Limassol – Othellos Athienou
|
|
2:1
|
|
23 Октомври, Понеделник
|
AEP Paphos – Omonia
|
|
0:2
|
|
|
кръг 9
|
28 Октомври, Събота
|
Ethnikos Achna – Doxa Katokopia
|
|
2:0
|
|
Karmiotissa – АПОЕЛ
|
|
1:2
|
|
Nea Salamis – AEL Limassol
|
|
2:1
|
|
29 Октомври, Неделя
|
Anorthosis – AEZ Zakakiou
|
|
1:1
|
|
Omonia – AEK Larnaca
|
|
0:0
|
|
Apollon Limassol – AEP Paphos
|
|
0:3
|
|
30 Октомври, Понеделник
|
Othellos Athienou – Aris Limassol
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 10
|
3 Ноември, Петък
|
AEZ Zakakiou – Ethnikos Achna
|
|
1:1
|
|
4 Ноември, Събота
|
Omonia – Apollon Limassol
|
|
2:0
|
|
Aris Limassol – Nea Salamis
|
|
2:1
|
|
Doxa Katokopia – Othellos Athienou
|
|
0:2
|
|
5 Ноември, Неделя
|
AEL Limassol – Karmiotissa
|
|
2:1
|
|
AEP Paphos – Anorthosis
|
|
1:0
|
|
AEK Larnaca – АПОЕЛ
|
|
0:3
|
|
|
кръг 11
|
10 Ноември, Петък
|
Anorthosis – Omonia
|
|
2:0
|
|
11 Ноември, Събота
|
АПОЕЛ – AEL Limassol
|
|
1:0
|
|
Nea Salamis – Doxa Katokopia
|
|
2:0
|
|
Ethnikos Achna – AEP Paphos
|
|
1:4
|
|
12 Ноември, Неделя
|
Othellos Athienou – AEZ Zakakiou
|
|
2:1
|
|
Karmiotissa – Aris Limassol
|
|
4:1
|
|
Apollon Limassol – AEK Larnaca
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 12
|
25 Ноември, Събота
|
Aris Limassol – АПОЕЛ
|
|
1:0
|
|
AEP Paphos – Othellos Athienou
|
|
3:0
|
|
26 Ноември, Неделя
|
AEZ Zakakiou – Nea Salamis
|
|
2:2
|
|
Apollon Limassol – Anorthosis
|
|
0:1
|
|
Omonia – Ethnikos Achna
|
|
4:1
|
|
27 Ноември, Понеделник
|
AEK Larnaca – AEL Limassol
|
|
3:0
|
|
Doxa Katokopia – Karmiotissa
|
|
2:2
|
|
|
кръг 13
|
1 Декември, Петък
|
Othellos Athienou – Omonia
|
|
1:2
|
|
2 Декември, Събота
|
Ethnikos Achna – Apollon Limassol
|
|
2:2
|
|
Anorthosis – AEK Larnaca
|
|
0:0
|
|
3 Декември, Неделя
|
АПОЕЛ – Doxa Katokopia
|
|
5:0
|
|
Nea Salamis – AEP Paphos
|
|
0:2
|
|
Karmiotissa – AEZ Zakakiou
|
|
1:1
|
|
4 Декември, Понеделник
|
AEL Limassol – Aris Limassol
|
|
0:4
|
|
|
|
кръг 14
|
8 Декември, Петък
|
Othellos Athienou – Apollon Limassol
|
|
0:3
|
|
9 Декември, Събота
|
АПОЕЛ – AEZ Zakakiou
|
|
3:1
|
|
AEK Larnaca – Aris Limassol
|
|
2:1
|
|
AEL Limassol – Doxa Katokopia
|
|
2:0
|
|
10 Декември, Неделя
|
Ethnikos Achna – Anorthosis
|
|
0:1
|
|
Karmiotissa – AEP Paphos
|
|
2:1
|
|
Nea Salamis – Omonia
|
|
0:2
|
|
|
кръг 15
|
16 Декември, Събота
|
Anorthosis – Othellos Athienou
|
|
2:1
|
|
Omonia – Karmiotissa
|
|
2:1
|
|
Ethnikos Achna – AEK Larnaca
|
|
0:3
|
|
17 Декември, Неделя
|
AEZ Zakakiou – AEL Limassol
|
|
1:4
|
|
AEP Paphos – АПОЕЛ
|
|
0:1
|
|
Apollon Limassol – Nea Salamis
|
|
0:2
|
|
18 Декември, Понеделник
|
Doxa Katokopia – Aris Limassol
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 16
|
21 Декември, Четвъртък
|
Othellos Athienou – Ethnikos Achna
|
|
2:1
|
|
22 Декември, Петък
|
Aris Limassol – AEZ Zakakiou
|
|
1:0
|
|
Karmiotissa – Apollon Limassol
|
|
3:4
|
|
23 Декември, Събота
|
AEL Limassol – AEP Paphos
|
|
1:2
|
|
Nea Salamis – Anorthosis
|
|
0:3
|
|
AEK Larnaca – Doxa Katokopia
|
|
1:2
|
|
АПОЕЛ – Omonia
|
|
3:0
|
|
|
кръг 17
|
2 Януари, Вторник
|
Apollon Limassol – АПОЕЛ
|
|
2:2
|
|
Omonia – AEL Limassol
|
|
3:1
|
|
Anorthosis – Karmiotissa
|
|
1:0
|
|
3 Януари, Сряда
|
AEP Paphos – Aris Limassol
|
|
1:0
|
|
Ethnikos Achna – Nea Salamis
|
|
2:3
|
|
Othellos Athienou – AEK Larnaca
|
|
0:0
|
|
4 Януари, Четвъртък
|
AEZ Zakakiou – Doxa Katokopia
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 18
|
6 Януари, Събота
|
AEL Limassol – Apollon Limassol
|
|
1:3
|
|
АПОЕЛ – Anorthosis
|
|
1:0
|
|
7 Януари, Неделя
|
Nea Salamis – Othellos Athienou
|
|
3:2
|
|
Aris Limassol – Omonia
|
|
2:0
|
|
Karmiotissa – Ethnikos Achna
|
|
1:1
|
|
8 Януари, Понеделник
|
Doxa Katokopia – AEP Paphos
|
|
1:0
|
|
AEK Larnaca – AEZ Zakakiou
|
|
2:0
|
|
|
кръг 19
|
12 Януари, Петък
|
Ethnikos Achna – АПОЕЛ
|
|
2:1
|
|
13 Януари, Събота
|
Othellos Athienou – Karmiotissa
|
|
0:3
|
|
Nea Salamis – AEK Larnaca
|
|
0:1
|
|
Omonia – Doxa Katokopia
|
|
5:1
|
|
Anorthosis – AEL Limassol
|
|
1:0
|
|
14 Януари, Неделя
|
Apollon Limassol – Aris Limassol
|
|
0:1
|
|
AEP Paphos – AEZ Zakakiou
|
|
4:0
|
|
|
|
кръг 20
|
20 Януари, Събота
|
AEL Limassol – Ethnikos Achna
|
|
1:1
|
|
Doxa Katokopia – Apollon Limassol
|
|
0:3
|
|
21 Януари, Неделя
|
AEZ Zakakiou – Omonia
|
|
0:0
|
|
Karmiotissa – Nea Salamis
|
|
0:1
|
|
АПОЕЛ – Othellos Athienou
|
|
6:0
|
|
22 Януари, Понеделник
|
AEK Larnaca – AEP Paphos
|
|
1:0
|
|
Aris Limassol – Anorthosis
|
|
2:1
|
|
|
кръг 21
|
26 Януари, Петък
|
Nea Salamis – АПОЕЛ
|
|
0:4
|
|
Karmiotissa – AEK Larnaca
|
|
1:3
|
|
Ethnikos Achna – Aris Limassol
|
|
2:6
|
|
27 Януари, Събота
|
Anorthosis – Doxa Katokopia
|
|
0:2
|
|
Omonia – AEP Paphos
|
|
1:2
|
|
Apollon Limassol – AEZ Zakakiou
|
|
0:0
|
|
28 Януари, Неделя
|
Othellos Athienou – AEL Limassol
|
|
0:3
|
|
|
|
кръг 22
|
31 Януари, Сряда
|
AEK Larnaca – Omonia
|
|
2:1
|
|
Aris Limassol – Othellos Athienou
|
|
4:0
|
|
AEP Paphos – Apollon Limassol
|
|
1:1
|
|
1 Февруари, Четвъртък
|
АПОЕЛ – Karmiotissa
|
|
4:1
|
|
AEL Limassol – Nea Salamis
|
|
3:1
|
|
Doxa Katokopia – Ethnikos Achna
|
|
0:2
|
|
21 Февруари, Сряда
|
AEZ Zakakiou – Anorthosis
|
|
0:2
|
|
|
кръг 23
|
4 Февруари, Неделя
|
Apollon Limassol – Omonia
|
|
1:2
|
|
Anorthosis – AEP Paphos
|
|
2:2
|
|
5 Февруари, Понеделник
|
АПОЕЛ – AEK Larnaca
|
|
2:2
|
|
Ethnikos Achna – AEZ Zakakiou
|
|
4:1
|
|
Othellos Athienou – Doxa Katokopia
|
|
0:0
|
|
6 Февруари, Вторник
|
Karmiotissa – AEL Limassol
|
|
1:3
|
|
Nea Salamis – Aris Limassol
|
|
0:3
|
|
|
|
кръг 24
|
9 Февруари, Петък
|
Omonia – Anorthosis
|
|
3:1
|
|
AEZ Zakakiou – Othellos Athienou
|
|
3:3
|
|
10 Февруари, Събота
|
AEK Larnaca – Apollon Limassol
|
|
1:2
|
|
AEP Paphos – Ethnikos Achna
|
|
4:3
|
|
Aris Limassol – Karmiotissa
|
|
3:0
|
|
11 Февруари, Неделя
|
Doxa Katokopia – Nea Salamis
|
|
0:3
|
|
AEL Limassol – АПОЕЛ
|
|
1:1
|
|
|
кръг 25
|
13 Февруари, Вторник
|
Othellos Athienou – AEP Paphos
|
|
0:3
|
|
14 Февруари, Сряда
|
Ethnikos Achna – Omonia
|
|
2:2
|
|
AEL Limassol – AEK Larnaca
|
|
2:3
|
|
Anorthosis – Apollon Limassol
|
|
2:0
|
|
15 Февруари, Четвъртък
|
АПОЕЛ – Aris Limassol
|
|
1:0
|
|
Karmiotissa – Doxa Katokopia
|
|
3:1
|
|
Nea Salamis – AEZ Zakakiou
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 26
|
17 Февруари, Събота
|
Omonia – Othellos Athienou
|
|
1:0
|
|
Apollon Limassol – Ethnikos Achna
|
|
0:0
|
|
AEK Larnaca – Anorthosis
|
|
1:0
|
|
18 Февруари, Неделя
|
Aris Limassol – AEL Limassol
|
|
4:0
|
|
AEZ Zakakiou – Karmiotissa
|
|
1:2
|
|
Doxa Katokopia – АПОЕЛ
|
|
0:1
|
|
19 Февруари, Понеделник
|
AEP Paphos – Nea Salamis
|
|
0:0
|
|
|