Hafta 1
|
5 ağustos, cuma
|
Juventus Bucuresti – Mioveni
|
|
4:1
|
|
Sepsi – Brasov
|
|
2:3
|
|
Afumati – Soimii Pancota
|
|
16:0
|
|
Batrana Doamna – Ramnicu Valcea
|
|
2:2
|
|
Unirea Tarlungeni – Foresta Suceava
|
|
4:1
|
|
Dunarea Calarasi – Braila
|
|
1:2
|
|
Poli Timisoara – Targoviste
|
|
3:4
|
|
Balotesti – Berceni
|
|
4:1
|
|
Satu Mare – Resita
|
|
5:0
|
|
23 ağustos, salı
|
Luceafarul – Clinceni
|
|
1:2
|
|
|
|
Hafta 2
|
11 ağustos, perşembe
|
Ramnicu Valcea – Poli Timisoara
|
|
0:0
|
|
12 ağustos, cuma
|
Foresta Suceava – Batrana Doamna
|
|
0:2
|
|
Clinceni – Berceni
|
|
4:0
|
|
Soimii Pancota – Sepsi
|
|
0:7
|
|
Targoviste – Balotesti
|
|
1:0
|
|
Braila – Unirea Tarlungeni
|
|
2:0
|
|
Luceafarul – Afumati
|
|
1:0
|
|
Mioveni – Satu Mare
|
|
1:0
|
|
Resita – Dunarea Calarasi
|
|
0:4
|
|
13 ağustos, cumartesi
|
Brasov – Juventus Bucuresti
|
|
1:0
|
|
|
Hafta 3
|
18 ağustos, perşembe
|
Satu Mare – Brasov
|
|
1:1
|
|
19 ağustos, cuma
|
Sepsi – Luceafarul
|
|
1:0
|
|
Afumati – Clinceni
|
|
3:2
|
|
Batrana Doamna – Braila
|
|
3:0
|
|
Unirea Tarlungeni – Resita
|
|
2:0
|
|
Dunarea Calarasi – Mioveni
|
|
0:0
|
|
Berceni – Targoviste
|
|
0:1
|
|
Balotesti – Ramnicu Valcea
|
|
1:1
|
|
Juventus Bucuresti – Soimii Pancota
|
|
18:0
|
|
20 ağustos, cumartesi
|
Poli Timisoara – Foresta Suceava
|
|
2:3
|
|
|
|
|
|
Hafta 6
|
9 eylül, cuma
|
Brasov – Batrana Doamna
|
|
3:2
|
|
9 eylül, cuma
|
Foresta Suceava – Targoviste
|
|
3:1
|
|
Sepsi – Juventus Bucuresti
|
|
0:0
|
|
Afumati – Satu Mare
|
|
3:0
|
|
Soimii Pancota – Unirea Tarlungeni
|
|
1:4
|
|
Luceafarul – Dunarea Calarasi
|
|
1:1
|
|
Mioveni – Poli Timisoara
|
|
3:0
|
|
Resita – Balotesti
|
|
2:1
|
|
Braila – Berceni
|
|
4:1
|
|
11 eylül, pazar
|
Clinceni – Ramnicu Valcea
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
Hafta 10
|
29 eylül, perşembe
|
Juventus Bucuresti – Unirea Tarlungeni
|
|
6:0
|
|
30 eylül, cuma
|
Sepsi – Batrana Doamna
|
|
4:1
|
|
Afumati – Poli Timisoara
|
|
2:0
|
|
Clinceni – Braila
|
|
3:1
|
|
Soimii Pancota – Berceni
|
|
0:0
|
|
Satu Mare – Dunarea Calarasi
|
|
2:2
|
|
Luceafarul – Balotesti
|
|
0:1
|
|
Resita – Foresta Suceava
|
|
1:2
|
|
2 ekim, pazar
|
Brasov – Targoviste
|
|
2:0
|
|
3 ekim, pazartesi
|
Mioveni – Ramnicu Valcea
|
|
1:0
|
|
|
|
Hafta 12
|
14 ekim, cuma
|
Brasov – Foresta Suceava
|
|
2:1
|
|
14 ekim, cuma
|
Afumati – Berceni
|
|
2:0
|
|
Clinceni – Resita
|
|
0:3
|
|
Soimii Pancota – Ramnicu Valcea
|
|
0:3
|
|
Dunarea Calarasi – Unirea Tarlungeni
|
|
0:0
|
|
Satu Mare – Batrana Doamna
|
|
3:0
|
|
Juventus Bucuresti – Poli Timisoara
|
|
5:0
|
|
Luceafarul – Targoviste
|
|
2:0
|
|
Sepsi – Balotesti
|
|
0:0
|
|
Mioveni – Braila
|
|
2:0
|
|
|
Hafta 13
|
21 ekim, cuma
|
Resita – Mioveni
|
|
0:0
|
|
Foresta Suceava – Soimii Pancota
|
|
14:0
|
|
Unirea Tarlungeni – Clinceni
|
|
2:2
|
|
Berceni – Sepsi
|
|
0:1
|
|
Poli Timisoara – Satu Mare
|
|
1:1
|
|
Ramnicu Valcea – Luceafarul
|
|
3:0
|
|
Targoviste – Afumati
|
|
1:0
|
|
Braila – Brasov
|
|
1:0
|
|
Balotesti – Juventus Bucuresti
|
|
0:2
|
|
Batrana Doamna – Dunarea Calarasi
|
|
1:0
|
|
|
|
Hafta 14
|
27 ekim, perşembe
|
Juventus Bucuresti – Berceni
|
|
CANC
|
|
28 ekim, cuma
|
Clinceni – Mioveni
|
|
0:2
|
|
Soimii Pancota – Braila
|
|
CANC
|
|
Dunarea Calarasi – Poli Timisoara
|
|
2:3
|
|
Brasov – Resita
|
|
1:0
|
|
Sepsi – Targoviste
|
|
2:1
|
|
30 ekim, pazar
|
Afumati – Ramnicu Valcea
|
|
2:0
|
|
Unirea Tarlungeni – Batrana Doamna
|
|
2:4
|
|
Satu Mare – Balotesti
|
|
2:1
|
|
31 ekim, pazartesi
|
Luceafarul – Foresta Suceava
|
|
2:0
|
|
|
Hafta 15
|
4 kasım, cuma
|
Foresta Suceava – Afumati
|
|
0:2
|
|
Berceni – Satu Mare
|
|
CANC
|
|
Poli Timisoara – Unirea Tarlungeni
|
|
2:0
|
|
Balotesti – Dunarea Calarasi
|
|
0:2
|
|
Ramnicu Valcea – Sepsi
|
|
0:1
|
|
Resita – Soimii Pancota
|
|
CANC
|
|
Targoviste – Juventus Bucuresti
|
|
0:0
|
|
5 kasım, cumartesi
|
Batrana Doamna – Clinceni
|
|
3:2
|
|
Braila – Luceafarul
|
|
1:0
|
|
7 kasım, pazartesi
|
Mioveni – Brasov
|
|
0:1
|
|
|
|
Hafta 16
|
11 kasım, cuma
|
Afumati – Braila
|
|
1:1
|
|
Clinceni – Brasov
|
|
2:1
|
|
Soimii Pancota – Mioveni
|
|
CANC
|
|
Unirea Tarlungeni – Balotesti
|
|
1:3
|
|
Dunarea Calarasi – Berceni
|
|
CANC
|
|
Satu Mare – Targoviste
|
|
1:0
|
|
Juventus Bucuresti – Ramnicu Valcea
|
|
0:0
|
|
Luceafarul – Resita
|
|
3:1
|
|
12 kasım, cumartesi
|
Sepsi – Foresta Suceava
|
|
6:1
|
|
Batrana Doamna – Poli Timisoara
|
|
1:1
|
|
|
Hafta 17
|
18 kasım, cuma
|
Berceni – Unirea Tarlungeni
|
|
CANC
|
|
Poli Timisoara – Clinceni
|
|
0:1
|
|
Balotesti – Batrana Doamna
|
|
2:4
|
|
Ramnicu Valcea – Satu Mare
|
|
0:0
|
|
Targoviste – Dunarea Calarasi
|
|
5:0
|
|
Braila – Sepsi
|
|
0:1
|
|
Resita – Afumati
|
|
1:2
|
|
Brasov – Soimii Pancota
|
|
CANC
|
|
Mioveni – Luceafarul
|
|
1:2
|
|
19 kasım, cumartesi
|
Foresta Suceava – Juventus Bucuresti
|
|
1:2
|
|
|
|
Hafta 18
|
22 kasım, salı
|
Luceafarul – Brasov
|
|
1:2
|
|
22 kasım, salı
|
Sepsi – Resita
|
|
3:2
|
|
Batrana Doamna – Berceni
|
|
CANC
|
|
Clinceni – Soimii Pancota
|
|
CANC
|
|
Unirea Tarlungeni – Targoviste
|
|
1:1
|
|
Dunarea Calarasi – Ramnicu Valcea
|
|
0:0
|
|
Poli Timisoara – Balotesti
|
|
4:1
|
|
Juventus Bucuresti – Braila
|
|
1:0
|
|
Afumati – Mioveni
|
|
1:2
|
|
Satu Mare – Foresta Suceava
|
|
3:0
|
|
|
Hafta 19
|
25 kasım, cuma
|
Foresta Suceava – Dunarea Calarasi
|
|
1:0
|
|
Soimii Pancota – Luceafarul
|
|
CANC
|
|
Berceni – Poli Timisoara
|
|
CANC
|
|
Balotesti – Clinceni
|
|
1:2
|
|
Ramnicu Valcea – Unirea Tarlungeni
|
|
1:0
|
|
Braila – Satu Mare
|
|
0:1
|
|
Mioveni – Sepsi
|
|
2:0
|
|
Resita – Juventus Bucuresti
|
|
1:2
|
|
27 kasım, pazar
|
Targoviste – Batrana Doamna
|
|
0:3
|
|
28 kasım, pazartesi
|
Brasov – Afumati
|
|
2:0
|
|
|
|
|
Hafta 21
|
8 aralık, perşembe
|
Afumati – Luceafarul
|
|
0:0
|
|
9 aralık, cuma
|
Sepsi – Soimii Pancota
|
|
CANC
|
|
Unirea Tarlungeni – Braila
|
|
0:3
|
|
Dunarea Calarasi – Resita
|
|
2:0
|
|
Berceni – Clinceni
|
|
CANC
|
|
Poli Timisoara – Ramnicu Valcea
|
|
1:1
|
|
Balotesti – Targoviste
|
|
3:2
|
|
Juventus Bucuresti – Brasov
|
|
1:1
|
|
Satu Mare – Mioveni
|
|
1:0
|
|
11 aralık, pazar
|
Batrana Doamna – Foresta Suceava
|
|
1:0
|
|
|
|
Hafta 22
|
24 şubat, cuma
|
Mioveni – Dunarea Calarasi
|
|
2:2
|
|
24 şubat, cuma
|
Foresta Suceava – Poli Timisoara
|
|
2:2
|
|
Clinceni – Afumati
|
|
1:0
|
|
Soimii Pancota – Juventus Bucuresti
|
|
CANC
|
|
Ramnicu Valcea – Balotesti
|
|
0:3
|
|
Targoviste – Berceni
|
|
CANC
|
|
Luceafarul – Sepsi
|
|
1:2
|
|
Resita – Unirea Tarlungeni
|
|
3:0
|
|
Brasov – Satu Mare
|
|
1:2
|
|
26 şubat, pazar
|
Braila – Batrana Doamna
|
|
2:1
|
|
|
Hafta 23
|
3 mart, cuma
|
Unirea Tarlungeni – Mioveni
|
|
0:3
|
|
Berceni – Ramnicu Valcea
|
|
CANC
|
|
Poli Timisoara – Braila
|
|
1:1
|
|
Balotesti – Foresta Suceava
|
|
2:0
|
|
Satu Mare – Soimii Pancota
|
|
CANC
|
|
Juventus Bucuresti – Luceafarul
|
|
2:1
|
|
Targoviste – Clinceni
|
|
3:1
|
|
Sepsi – Afumati
|
|
3:0
|
|
Dunarea Calarasi – Brasov
|
|
1:1
|
|
6 mart, pazartesi
|
Batrana Doamna – Resita
|
|
4:0
|
|
|
|
Hafta 24
|
10 mart, cuma
|
Mioveni – Batrana Doamna
|
|
0:2
|
|
10 mart, cuma
|
Foresta Suceava – Berceni
|
|
CANC
|
|
Soimii Pancota – Dunarea Calarasi
|
|
CANC
|
|
Ramnicu Valcea – Targoviste
|
|
0:3
|
|
Braila – Balotesti
|
|
1:1
|
|
Luceafarul – Satu Mare
|
|
2:2
|
|
Resita – Poli Timisoara
|
|
0:2
|
|
Brasov – Unirea Tarlungeni
|
|
3:0
|
|
Afumati – Juventus Bucuresti
|
|
1:3
|
|
12 mart, pazar
|
Clinceni – Sepsi
|
|
1:2
|
|
|
Hafta 25
|
17 mart, cuma
|
Satu Mare – Afumati
|
|
0:1
|
|
17 mart, cuma
|
Unirea Tarlungeni – Soimii Pancota
|
|
CANC
|
|
Dunarea Calarasi – Luceafarul
|
|
3:2
|
|
Berceni – Dunarea Calarasi
|
|
CANC
|
|
Balotesti – Resita
|
|
3:1
|
|
Juventus Bucuresti – Sepsi
|
|
3:1
|
|
Ramnicu Valcea – Clinceni
|
|
0:3
|
|
Targoviste – Foresta Suceava
|
|
2:1
|
|
Poli Timisoara – Mioveni
|
|
1:2
|
|
19 mart, pazar
|
Batrana Doamna – Brasov
|
|
1:2
|
|
|
|
Hafta 26
|
24 mart, cuma
|
Foresta Suceava – Ramnicu Valcea
|
|
3:0
|
|
Afumati – Dunarea Calarasi
|
|
0:1
|
|
Soimii Pancota – Batrana Doamna
|
|
CANC
|
|
Braila – Targoviste
|
|
0:0
|
|
Luceafarul – Unirea Tarlungeni
|
|
3:0
|
|
Mioveni – Balotesti
|
|
3:0
|
|
Resita – Berceni
|
|
CANC
|
|
Sepsi – Satu Mare
|
|
3:1
|
|
26 mart, pazar
|
Clinceni – Juventus Bucuresti
|
|
0:7
|
|
27 mart, pazartesi
|
Brasov – Poli Timisoara
|
|
2:0
|
|
|
|
Hafta 28
|
7 nisan, cuma
|
Mioveni – Targoviste
|
|
2:0
|
|
7 nisan, cuma
|
Sepsi – Unirea Tarlungeni
|
|
3:0
|
|
Soimii Pancota – Balotesti
|
|
CANC
|
|
Juventus Bucuresti – Dunarea Calarasi
|
|
1:0
|
|
Braila – Foresta Suceava
|
|
4:1
|
|
Luceafarul – Poli Timisoara
|
|
4:1
|
|
Resita – Ramnicu Valcea
|
|
3:0
|
|
Brasov – Berceni
|
|
CANC
|
|
Afumati – Batrana Doamna
|
|
0:0
|
|
9 nisan, pazar
|
Clinceni – Satu Mare
|
|
1:0
|
|
|
Hafta 29
|
12 nisan, çarşamba
|
Dunarea Calarasi – Satu Mare
|
|
2:0
|
|
13 nisan, perşembe
|
Targoviste – Brasov
|
|
4:0
|
|
13 nisan, perşembe
|
Foresta Suceava – Resita
|
|
2:1
|
|
Poli Timisoara – Afumati
|
|
2:1
|
|
Balotesti – Luceafarul
|
|
2:1
|
|
Braila – Clinceni
|
|
1:0
|
|
14 nisan, cuma
|
Ramnicu Valcea – Mioveni
|
|
0:3
|
|
Berceni – Soimii Pancota
|
|
CANC
|
|
Unirea Tarlungeni – Juventus Bucuresti
|
|
0:3
|
|
Batrana Doamna – Sepsi
|
|
2:1
|
|
|
|
|
Hafta 31
|
25 nisan, salı
|
Batrana Doamna – Satu Mare
|
|
2:0
|
|
25 nisan, salı
|
Unirea Tarlungeni – Dunarea Calarasi
|
|
0:3
|
|
Berceni – Afumati
|
|
CANC
|
|
Poli Timisoara – Juventus Bucuresti
|
|
2:1
|
|
Ramnicu Valcea – Soimii Pancota
|
|
CANC
|
|
Targoviste – Luceafarul
|
|
2:1
|
|
Braila – Mioveni
|
|
0:0
|
|
Resita – Clinceni
|
|
1:0
|
|
Foresta Suceava – Brasov
|
|
0:0
|
|
27 nisan, perşembe
|
Balotesti – Sepsi
|
|
0:2
|
|
|
|
Hafta 32
|
28 nisan, cuma
|
Luceafarul – Ramnicu Valcea
|
|
3:0
|
|
Juventus Bucuresti – Balotesti
|
|
3:1
|
|
Satu Mare – Poli Timisoara
|
|
1:1
|
|
Soimii Pancota – Foresta Suceava
|
|
CANC
|
|
Clinceni – Unirea Tarlungeni
|
|
3:0
|
|
Afumati – Targoviste
|
|
2:1
|
|
Sepsi – Berceni
|
|
CANC
|
|
Mioveni – Resita
|
|
5:1
|
|
30 nisan, pazar
|
Dunarea Calarasi – Batrana Doamna
|
|
1:0
|
|
2 mayıs, salı
|
Brasov – Braila
|
|
1:2
|
|
|
Hafta 33
|
4 mayıs, perşembe
|
Balotesti – Satu Mare
|
|
1:0
|
|
Mioveni – Clinceni
|
|
3:2
|
|
5 mayıs, cuma
|
Foresta Suceava – Luceafarul
|
|
2:0
|
|
Batrana Doamna – Unirea Tarlungeni
|
|
3:0
|
|
Berceni – Juventus Bucuresti
|
|
CANC
|
|
Poli Timisoara – Dunarea Calarasi
|
|
4:1
|
|
Ramnicu Valcea – Afumati
|
|
0:3
|
|
Braila – Soimii Pancota
|
|
CANC
|
|
Resita – Brasov
|
|
1:1
|
|
7 mayıs, pazar
|
Targoviste – Sepsi
|
|
1:1
|
|
|
|
Hafta 34
|
12 mayıs, cuma
|
Brasov – Mioveni
|
|
0:0
|
|
12 mayıs, cuma
|
Sepsi – Ramnicu Valcea
|
|
3:0
|
|
Afumati – Foresta Suceava
|
|
6:0
|
|
Soimii Pancota – Resita
|
|
CANC
|
|
Unirea Tarlungeni – Poli Timisoara
|
|
0:3
|
|
Dunarea Calarasi – Balotesti
|
|
2:1
|
|
Satu Mare – Berceni
|
|
CANC
|
|
Juventus Bucuresti – Targoviste
|
|
2:1
|
|
Luceafarul – Braila
|
|
4:1
|
|
14 mayıs, pazar
|
Clinceni – Batrana Doamna
|
|
0:6
|
|
|
Hafta 35
|
19 mayıs, cuma
|
Targoviste – Satu Mare
|
|
1:0
|
|
19 mayıs, cuma
|
Berceni – Dunarea Calarasi
|
|
CANC
|
|
Balotesti – Unirea Tarlungeni
|
|
3:0
|
|
Ramnicu Valcea – Juventus Bucuresti
|
|
0:3
|
|
Braila – Afumati
|
|
1:4
|
|
Mioveni – Soimii Pancota
|
|
CANC
|
|
Resita – Luceafarul
|
|
1:3
|
|
Brasov – Clinceni
|
|
0:2
|
|
Foresta Suceava – Sepsi
|
|
2:4
|
|
20 mayıs, cumartesi
|
Poli Timisoara – Batrana Doamna
|
|
0:3
|
|
|
|
Hafta 36
|
23 mayıs, salı
|
Sepsi – Braila
|
|
3:0
|
|
23 mayıs, salı
|
Afumati – Resita
|
|
5:2
|
|
Clinceni – Poli Timisoara
|
|
2:2
|
|
Soimii Pancota – Brasov
|
|
CANC
|
|
Unirea Tarlungeni – Berceni
|
|
CANC
|
|
Dunarea Calarasi – Targoviste
|
|
2:1
|
|
Satu Mare – Ramnicu Valcea
|
|
3:0
|
|
Juventus Bucuresti – Foresta Suceava
|
|
5:1
|
|
Luceafarul – Mioveni
|
|
2:1
|
|
25 mayıs, perşembe
|
Batrana Doamna – Balotesti
|
|
1:2
|
|
|
Hafta 37
|
26 mayıs, cuma
|
Soimii Pancota – Clinceni
|
|
CANC
|
|
Berceni – Batrana Doamna
|
|
CANC
|
|
Balotesti – Poli Timisoara
|
|
3:2
|
|
Ramnicu Valcea – Dunarea Calarasi
|
|
0:3
|
|
Targoviste – Unirea Tarlungeni
|
|
3:0
|
|
Braila – Juventus Bucuresti
|
|
0:3
|
|
Foresta Suceava – Satu Mare
|
|
0:4
|
|
28 mayıs, pazar
|
Resita – Sepsi
|
|
0:1
|
|
Mioveni – Afumati
|
|
1:3
|
|
29 mayıs, pazartesi
|
Brasov – Luceafarul
|
|
1:1
|
|
|
|
Hafta 38
|
2 haziran, cuma
|
Clinceni – Balotesti
|
|
1:1
|
|
Unirea Tarlungeni – Ramnicu Valcea
|
|
CANC
|
|
Dunarea Calarasi – Foresta Suceava
|
|
3:0
|
|
Poli Timisoara – Berceni
|
|
CANC
|
|
Satu Mare – Braila
|
|
6:0
|
|
Juventus Bucuresti – Resita
|
|
3:0
|
|
Luceafarul – Soimii Pancota
|
|
CANC
|
|
Afumati – Brasov
|
|
2:1
|
|
Batrana Doamna – Targoviste
|
|
2:2
|
|
Sepsi – Mioveni
|
|
1:1
|
|
|