Kolejka 1
|
27 Lipiec, Czwartek
|
??????-???????? – Podbrezova
|
|
1:4
|
|
28 Lipiec, Piątek
|
Kosice – Slovan Bratislava
|
|
0:0
|
|
Skalica – Zlate Moravce
|
|
2:0
|
|
Zemplin Michalovce – DAC 1904
|
|
0:0
|
|
29 Lipiec, Sobota
|
Zilina – Ruzomberok
|
|
3:1
|
|
Spartak Trnava – Trencin
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 2
|
3 Sierpieñ, Czwartek
|
Ruzomberok – Skalica
|
|
2:1
|
|
4 Sierpieñ, Piątek
|
DAC 1904 – Kosice
|
|
5:2
|
|
Slovan Bratislava – ??????-????????
|
|
2:2
|
|
Trencin – Zemplin Michalovce
|
|
2:0
|
|
5 Sierpieñ, Sobota
|
Podbrezova – Zilina
|
|
2:0
|
|
Zlate Moravce – Spartak Trnava
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 3
|
10 Sierpieñ, Czwartek
|
Zemplin Michalovce – ??????-????????
|
|
0:3
|
|
11 Sierpieñ, Piątek
|
Podbrezova – Zlate Moravce
|
|
1:0
|
|
Skalica – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
Ruzomberok – DAC 1904
|
|
1:1
|
|
Zilina – Trencin
|
|
5:2
|
|
26 Wrzesieñ, Wtorek
|
Spartak Trnava – Kosice
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
17 Sierpieñ, Czwartek
|
??????-???????? – Skalica
|
|
2:1
|
|
18 Sierpieñ, Piątek
|
Kosice – Zilina
|
|
0:3
|
|
Trencin – Ruzomberok
|
|
4:1
|
|
19 Sierpieñ, Sobota
|
Spartak Trnava – Podbrezova
|
|
2:0
|
|
Zlate Moravce – DAC 1904
|
|
0:2
|
|
31 Pażdziernik, Wtorek
|
Slovan Bratislava – Zemplin Michalovce
|
|
5:1
|
|
|
Kolejka 5
|
24 Sierpieñ, Czwartek
|
Zemplin Michalovce – Kosice
|
|
0:2
|
|
25 Sierpieñ, Piątek
|
Zilina – Zlate Moravce
|
|
3:2
|
|
Podbrezova – Trencin
|
|
2:2
|
|
DAC 1904 – ??????-????????
|
|
1:2
|
|
26 Sierpieñ, Sobota
|
Skalica – Spartak Trnava
|
|
0:0
|
|
26 Wrzesieñ, Wtorek
|
Ruzomberok – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 6
|
31 Sierpieñ, Czwartek
|
??????-???????? – Ruzomberok
|
|
1:1
|
|
1 Wrzesieñ, Piątek
|
Kosice – Zlate Moravce
|
|
1:0
|
|
Skalica – Zemplin Michalovce
|
|
2:1
|
|
Trencin – DAC 1904
|
|
1:0
|
|
2 Wrzesieñ, Sobota
|
Slovan Bratislava – Podbrezova
|
|
3:2
|
|
Spartak Trnava – Zilina
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 7
|
14 Wrzesieñ, Czwartek
|
Podbrezova – Skalica
|
|
1:0
|
|
15 Wrzesieñ, Piątek
|
DAC 1904 – Slovan Bratislava
|
|
3:1
|
|
Zilina – ??????-????????
|
|
1:4
|
|
Ruzomberok – Kosice
|
|
1:0
|
|
Zemplin Michalovce – Spartak Trnava
|
|
3:4
|
|
16 Wrzesieñ, Sobota
|
Zlate Moravce – Trencin
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 8
|
21 Wrzesieñ, Czwartek
|
Kosice – Trencin
|
|
0:3
|
|
22 Wrzesieñ, Piątek
|
Zemplin Michalovce – Podbrezova
|
|
1:5
|
|
Skalica – DAC 1904
|
|
0:1
|
|
??????-???????? – Zlate Moravce
|
|
1:1
|
|
23 Wrzesieñ, Sobota
|
Spartak Trnava – Ruzomberok
|
|
2:2
|
|
Slovan Bratislava – Zilina
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 9
|
28 Wrzesieñ, Czwartek
|
Zilina – Skalica
|
|
5:3
|
|
29 Wrzesieñ, Piątek
|
Ruzomberok – Zemplin Michalovce
|
|
0:0
|
|
Trencin – ??????-????????
|
|
1:0
|
|
30 Wrzesieñ, Sobota
|
Podbrezova – Kosice
|
|
5:3
|
|
Zlate Moravce – Slovan Bratislava
|
|
0:3
|
|
DAC 1904 – Spartak Trnava
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
5 Pażdziernik, Czwartek
|
Ruzomberok – Zlate Moravce
|
|
2:0
|
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
Skalica – Kosice
|
|
1:0
|
|
Zemplin Michalovce – Zilina
|
|
1:1
|
|
7 Pażdziernik, Sobota
|
Slovan Bratislava – Trencin
|
|
2:0
|
|
??????-???????? – Spartak Trnava
|
|
1:2
|
|
DAC 1904 – Podbrezova
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 11
|
19 Pażdziernik, Czwartek
|
Zlate Moravce – Zemplin Michalovce
|
|
2:2
|
|
20 Pażdziernik, Piątek
|
Podbrezova – Ruzomberok
|
|
5:0
|
|
Kosice – ??????-????????
|
|
2:4
|
|
Trencin – Skalica
|
|
0:0
|
|
Zilina – DAC 1904
|
|
5:1
|
|
21 Pażdziernik, Sobota
|
Spartak Trnava – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 12
|
26 Pażdziernik, Czwartek
|
Podbrezova – ??????-????????
|
|
2:2
|
|
27 Pażdziernik, Piątek
|
DAC 1904 – Zemplin Michalovce
|
|
2:1
|
|
Zlate Moravce – Skalica
|
|
0:1
|
|
Ruzomberok – Zilina
|
|
0:2
|
|
28 Pażdziernik, Sobota
|
Trencin – Spartak Trnava
|
|
2:3
|
|
Slovan Bratislava – Kosice
|
|
4:0
|
|
|
Kolejka 13
|
2 Listopad, Czwartek
|
Kosice – DAC 1904
|
|
0:3
|
|
3 Listopad, Piątek
|
??????-???????? – Slovan Bratislava
|
|
1:4
|
|
Zemplin Michalovce – Trencin
|
|
0:0
|
|
Spartak Trnava – Zlate Moravce
|
|
1:0
|
|
Skalica – Ruzomberok
|
|
1:0
|
|
4 Listopad, Sobota
|
Zilina – Podbrezova
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
9 Listopad, Czwartek
|
Trencin – Zilina
|
|
0:0
|
|
10 Listopad, Piątek
|
??????-???????? – Zemplin Michalovce
|
|
3:1
|
|
Zlate Moravce – Podbrezova
|
|
0:2
|
|
DAC 1904 – Ruzomberok
|
|
1:1
|
|
11 Listopad, Sobota
|
Kosice – Spartak Trnava
|
|
0:2
|
|
Slovan Bratislava – Skalica
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 15
|
23 Listopad, Czwartek
|
Ruzomberok – Trencin
|
|
1:0
|
|
24 Listopad, Piątek
|
Zilina – Kosice
|
|
1:0
|
|
Skalica – ??????-????????
|
|
0:3
|
|
Zemplin Michalovce – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
DAC 1904 – Zlate Moravce
|
|
3:0
|
|
25 Listopad, Sobota
|
Podbrezova – Spartak Trnava
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 16
|
30 Listopad, Czwartek
|
Kosice – Zemplin Michalovce
|
|
2:1
|
|
1 Grudzieñ, Piątek
|
Zlate Moravce – Zilina
|
|
1:2
|
|
??????-???????? – DAC 1904
|
|
0:0
|
|
Trencin – Podbrezova
|
|
1:2
|
|
2 Grudzieñ, Sobota
|
Slovan Bratislava – Ruzomberok
|
|
2:2
|
|
Spartak Trnava – Skalica
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 17
|
7 Grudzieñ, Czwartek
|
Zilina – Spartak Trnava
|
|
1:0
|
|
8 Grudzieñ, Piątek
|
Zemplin Michalovce – Skalica
|
|
1:1
|
|
Podbrezova – Slovan Bratislava
|
|
0:6
|
|
Zlate Moravce – Kosice
|
|
1:1
|
|
9 Grudzieñ, Sobota
|
DAC 1904 – Trencin
|
|
0:0
|
|
Ruzomberok – ??????-????????
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
14 Grudzieñ, Czwartek
|
Skalica – Podbrezova
|
|
3:0
|
|
15 Grudzieñ, Piątek
|
Trencin – Zlate Moravce
|
|
4:1
|
|
Kosice – Ruzomberok
|
|
2:2
|
|
Spartak Trnava – Zemplin Michalovce
|
|
1:0
|
|
??????-???????? – Zilina
|
|
3:1
|
|
16 Grudzieñ, Sobota
|
Slovan Bratislava – DAC 1904
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 19
|
8 Luty, Czwartek
|
Zilina – Slovan Bratislava
|
|
0:4
|
|
9 Luty, Piątek
|
Ruzomberok – Spartak Trnava
|
|
1:0
|
|
Podbrezova – Zemplin Michalovce
|
|
2:1
|
|
Zlate Moravce – ??????-????????
|
|
0:2
|
|
DAC 1904 – Skalica
|
|
1:0
|
|
10 Luty, Sobota
|
Trencin – Kosice
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
15 Luty, Czwartek
|
??????-???????? – Trencin
|
|
1:1
|
|
16 Luty, Piątek
|
Zemplin Michalovce – Ruzomberok
|
|
0:1
|
|
Skalica – Zilina
|
|
1:1
|
|
Kosice – Podbrezova
|
|
0:0
|
|
17 Luty, Sobota
|
Slovan Bratislava – Zlate Moravce
|
|
4:1
|
|
Spartak Trnava – DAC 1904
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 21
|
22 Luty, Czwartek
|
Kosice – Skalica
|
|
2:1
|
|
23 Luty, Piątek
|
Zilina – Zemplin Michalovce
|
|
1:1
|
|
Spartak Trnava – ??????-????????
|
|
2:0
|
|
Zlate Moravce – Ruzomberok
|
|
2:4
|
|
24 Luty, Sobota
|
Podbrezova – DAC 1904
|
|
0:0
|
|
Trencin – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 22
|
1 Marzec, Piątek
|
Ruzomberok – Podbrezova
|
|
2:1
|
|
Slovan Bratislava – Spartak Trnava
|
|
2:0
|
|
Skalica – Trencin
|
|
0:0
|
|
Zemplin Michalovce – Zlate Moravce
|
|
4:1
|
|
??????-???????? – Kosice
|
|
1:1
|
|
DAC 1904 – Zilina
|
|
1:1
|
|
|