Kolejka 1
|
4 Sierpieñ, Piątek
|
Rudar Pljevlja – Mladost Podgorica
|
|
0:1
|
|
Decic – Zeta
|
|
1:4
|
|
Grbalj – Petrovac
|
|
0:2
|
|
Kom – Sutjeska
|
|
0:1
|
|
Budućnost – Iskra Danilovgrad
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
11 Sierpieñ, Piątek
|
Iskra Danilovgrad – Kom
|
|
1:1
|
|
Grbalj – Rudar Pljevlja
|
|
1:0
|
|
Mladost Podgorica – Decic
|
|
0:0
|
|
Petrovac – Sutjeska
|
|
0:1
|
|
Zeta – Budućnost
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 3
|
15 Sierpieñ, Wtorek
|
Kom – Zeta
|
|
1:1
|
|
Sutjeska – Iskra Danilovgrad
|
|
2:1
|
|
Decic – Grbalj
|
|
3:3
|
|
Rudar Pljevlja – Petrovac
|
|
4:1
|
|
Budućnost – Mladost Podgorica
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
18 Sierpieñ, Piątek
|
Grbalj – Budućnost
|
|
1:2
|
|
Mladost Podgorica – Kom
|
|
2:2
|
|
Rudar Pljevlja – Decic
|
|
4:0
|
|
Petrovac – Iskra Danilovgrad
|
|
0:1
|
|
20 Sierpieñ, Niedziela
|
Zeta – Sutjeska
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 5
|
25 Sierpieñ, Piątek
|
Kom – Grbalj
|
|
0:0
|
|
Iskra Danilovgrad – Zeta
|
|
1:1
|
|
Decic – Petrovac
|
|
2:1
|
|
Budućnost – Rudar Pljevlja
|
|
1:0
|
|
Sutjeska – Mladost Podgorica
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
8 Wrzesieñ, Piątek
|
Petrovac – Zeta
|
|
0:1
|
|
8 Wrzesieñ, Piątek
|
Grbalj – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
Decic – Budućnost
|
|
0:0
|
|
Mladost Podgorica – Iskra Danilovgrad
|
|
2:0
|
|
Rudar Pljevlja – Kom
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 7
|
15 Wrzesieñ, Piątek
|
Zeta – Mladost Podgorica
|
|
3:0
|
|
Budućnost – Petrovac
|
|
0:0
|
|
Iskra Danilovgrad – Grbalj
|
|
0:0
|
|
Kom – Decic
|
|
2:1
|
|
Sutjeska – Rudar Pljevlja
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
22 Wrzesieñ, Piątek
|
Petrovac – Mladost Podgorica
|
|
1:0
|
|
22 Wrzesieñ, Piątek
|
Budućnost – Kom
|
|
1:0
|
|
Rudar Pljevlja – Iskra Danilovgrad
|
|
0:1
|
|
Decic – Sutjeska
|
|
0:0
|
|
Grbalj – Zeta
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
Kolejka 12
|
20 Pażdziernik, Piątek
|
Zeta – Kom
|
|
4:2
|
|
Petrovac – Rudar Pljevlja
|
|
0:0
|
|
Mladost Podgorica – Budućnost
|
|
3:3
|
|
Grbalj – Decic
|
|
1:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Sutjeska
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
3 Listopad, Piątek
|
Grbalj – Kom
|
|
3:2
|
|
Rudar Pljevlja – Budućnost
|
|
2:0
|
|
Petrovac – Decic
|
|
1:0
|
|
Zeta – Iskra Danilovgrad
|
|
1:2
|
|
Mladost Podgorica – Sutjeska
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 15
|
17 Listopad, Piątek
|
Kom – Rudar Pljevlja
|
|
1:0
|
|
Iskra Danilovgrad – Mladost Podgorica
|
|
0:1
|
|
Budućnost – Decic
|
|
4:1
|
|
Zeta – Petrovac
|
|
0:0
|
|
Sutjeska – Grbalj
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
24 Listopad, Piątek
|
Grbalj – Iskra Danilovgrad
|
|
0:1
|
|
Decic – Kom
|
|
1:1
|
|
Mladost Podgorica – Zeta
|
|
0:0
|
|
Petrovac – Budućnost
|
|
0:0
|
|
Rudar Pljevlja – Sutjeska
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 17
|
1 Grudzieñ, Piątek
|
Zeta – Grbalj
|
|
1:1
|
|
1 Grudzieñ, Piątek
|
Kom – Budućnost
|
|
0:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Rudar Pljevlja
|
|
0:2
|
|
Mladost Podgorica – Petrovac
|
|
5:0
|
|
Sutjeska – Decic
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
5 Grudzieñ, Wtorek
|
Petrovac – Kom
|
|
0:1
|
|
Rudar Pljevlja – Zeta
|
|
0:0
|
|
Decic – Iskra Danilovgrad
|
|
3:1
|
|
Grbalj – Mladost Podgorica
|
|
0:2
|
|
Budućnost – Sutjeska
|
|
3:1
|
|
|
|
|
Kolejka 21
|
27 Luty, Wtorek
|
Kom – Zeta
|
|
0:1
|
|
Sutjeska – Iskra Danilovgrad
|
|
3:1
|
|
Decic – Grbalj
|
|
0:0
|
|
Rudar Pljevlja – Petrovac
|
|
3:1
|
|
Budućnost – Mladost Podgorica
|
|
1:1
|
|
|
|
|
Kolejka 23
|
9 Marzec, Piątek
|
Budućnost – Rudar Pljevlja
|
|
0:0
|
|
Decic – Petrovac
|
|
0:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Zeta
|
|
2:1
|
|
Kom – Grbalj
|
|
1:3
|
|
Sutjeska – Mladost Podgorica
|
|
0:0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 29
|
13 Kwiecieñ, Piątek
|
Kom – Iskra Danilovgrad
|
|
0:0
|
|
Sutjeska – Petrovac
|
|
1:0
|
|
Decic – Mladost Podgorica
|
|
1:4
|
|
Rudar Pljevlja – Grbalj
|
|
1:0
|
|
Budućnost – Zeta
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 30
|
20 Kwiecieñ, Piątek
|
Iskra Danilovgrad – Sutjeska
|
|
0:1
|
|
Grbalj – Decic
|
|
1:1
|
|
Petrovac – Rudar Pljevlja
|
|
2:0
|
|
Zeta – Kom
|
|
0:2
|
|
Mladost Podgorica – Budućnost
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 31
|
27 Kwiecieñ, Piątek
|
Kom – Mladost Podgorica
|
|
0:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Petrovac
|
|
2:3
|
|
Sutjeska – Zeta
|
|
1:1
|
|
Decic – Rudar Pljevlja
|
|
1:2
|
|
Budućnost – Grbalj
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 32
|
4 Maj, Piątek
|
Grbalj – Kom
|
|
2:2
|
|
Mladost Podgorica – Sutjeska
|
|
2:1
|
|
Rudar Pljevlja – Budućnost
|
|
0:0
|
|
Petrovac – Decic
|
|
3:1
|
|
Zeta – Iskra Danilovgrad
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 34
|
15 Maj, Wtorek
|
Petrovac – Budućnost
|
|
2:1
|
|
Mladost Podgorica – Zeta
|
|
2:3
|
|
Decic – Kom
|
|
1:3
|
|
Grbalj – Iskra Danilovgrad
|
|
0:2
|
|
Rudar Pljevlja – Sutjeska
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 35
|
18 Maj, Piątek
|
Zeta – Grbalj
|
|
1:1
|
|
Mladost Podgorica – Petrovac
|
|
1:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Rudar Pljevlja
|
|
0:0
|
|
Kom – Budućnost
|
|
2:3
|
|
Sutjeska – Decic
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 36
|
25 Maj, Piątek
|
Grbalj – Mladost Podgorica
|
|
2:1
|
|
Decic – Iskra Danilovgrad
|
|
0:3
|
|
Rudar Pljevlja – Zeta
|
|
0:0
|
|
Petrovac – Kom
|
|
0:1
|
|
Budućnost – Sutjeska
|
|
2:3
|
|
|