кръг 1
|
29 Юли, Петък
|
Miedz Legnica – Gornik
|
|
1:0
|
|
30 Юли, Събота
|
Snitch – Bytovia Bytow
|
|
1:2
|
|
Wisla Pulawy – Kluczbork
|
|
0:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Bielsko Biala
|
|
0:2
|
|
Katowice – Wigry Suwalki
|
|
0:1
|
|
Olsztyn – Chrobry Glogow
|
|
3:0
|
|
31 Юли, Неделя
|
Chojniczanka – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:2
|
|
Tychy – Pogon Siedlce
|
|
0:1
|
|
1 Август, Понеделник
|
Stal Mielec – Sandecja
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 2
|
5 Август, Петък
|
Bytovia Bytow – Bielsko Biala
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Snitch
|
|
2:1
|
|
Gornik – Stal Mielec
|
|
1:1
|
|
6 Август, Събота
|
Chojniczanka – Olsztyn
|
|
5:4
|
|
Kluczbork – Miedz Legnica
|
|
2:2
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Pogon Siedlce
|
|
1:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Wisla Pulawy
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Tychy
|
|
1:1
|
|
7 Август, Неделя
|
Chrobry Glogow – Katowice
|
|
0:2
|
|
|
кръг 3
|
12 Август, Петък
|
Snitch – Chrobry Glogow
|
|
0:0
|
|
Miedz Legnica – Olimpia Grudziadz
|
|
0:0
|
|
Bielsko Biala – Wigry Suwalki
|
|
1:1
|
|
13 Август, Събота
|
Katowice – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Pogon Siedlce – Sandecja
|
|
0:3
|
|
14 Август, Неделя
|
Wisla Pulawy – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
Tychy – Gornik
|
|
2:1
|
|
Stal Mielec – Kluczbork
|
|
2:1
|
|
Olsztyn – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 4
|
19 Август, Петък
|
Chojniczanka – Snitch
|
|
1:1
|
|
Bytovia Bytow – Miedz Legnica
|
|
1:0
|
|
Wigry Suwalki – Wisla Pulawy
|
|
3:2
|
|
Gornik – Pogon Siedlce
|
|
2:0
|
|
20 Август, Събота
|
Kluczbork – Tychy
|
|
1:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Stal Mielec
|
|
3:1
|
|
Olsztyn – Katowice
|
|
1:1
|
|
Chrobry Glogow – Bielsko Biala
|
|
0:2
|
|
21 Август, Неделя
|
Zaglebie Sosnowiec – Sandecja
|
|
2:0
|
|
|
кръг 5
|
23 Август, Вторник
|
Stal Mielec – Bytovia Bytow
|
|
2:2
|
|
24 Август, Сряда
|
Sandecja – Gornik
|
|
2:0
|
|
Miedz Legnica – Wigry Suwalki
|
|
0:1
|
|
Tychy – Olimpia Grudziadz
|
|
1:1
|
|
Snitch – Olsztyn
|
|
0:3
|
|
Wisla Pulawy – Chrobry Glogow
|
|
3:4
|
|
Pogon Siedlce – Kluczbork
|
|
1:1
|
|
Bielsko Biala – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
Katowice – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 6
|
27 Август, Събота
|
Olimpia Grudziadz – Pogon Siedlce
|
|
1:0
|
|
Kluczbork – Sandecja
|
|
1:2
|
|
Bytovia Bytow – Tychy
|
|
1:1
|
|
Katowice – Snitch
|
|
2:0
|
|
Olsztyn – Bielsko Biala
|
|
1:0
|
|
Chojniczanka – Wisla Pulawy
|
|
3:3
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Gornik
|
|
2:1
|
|
28 Август, Неделя
|
Wigry Suwalki – Stal Mielec
|
|
6:0
|
|
Chrobry Glogow – Miedz Legnica
|
|
1:1
|
|
|
кръг 7
|
2 Септември, Петък
|
Miedz Legnica – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Bielsko Biala – Katowice
|
|
0:2
|
|
3 Септември, Събота
|
Stal Mielec – Chrobry Glogow
|
|
1:4
|
|
Snitch – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:4
|
|
Wisla Pulawy – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Tychy – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
6 Септември, Вторник
|
Pogon Siedlce – Bytovia Bytow
|
|
1:0
|
|
14 Септември, Сряда
|
Gornik – Kluczbork
|
|
4:2
|
|
Sandecja – Olimpia Grudziadz
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 8
|
9 Септември, Петък
|
Chojniczanka – Stal Mielec
|
|
2:0
|
|
Katowice – Wisla Pulawy
|
|
2:1
|
|
10 Септември, Събота
|
Olsztyn – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Gornik
|
|
1:2
|
|
Chrobry Glogow – Tychy
|
|
2:2
|
|
Bytovia Bytow – Sandecja
|
|
2:0
|
|
Snitch – Bielsko Biala
|
|
0:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Kluczbork
|
|
4:0
|
|
11 Септември, Неделя
|
Wigry Suwalki – Pogon Siedlce
|
|
1:4
|
|
|
кръг 9
|
16 Септември, Петък
|
Bielsko Biala – Zaglebie Sosnowiec
|
|
4:5
|
|
17 Септември, Събота
|
Wisla Pulawy – Snitch
|
|
1:2
|
|
Sandecja – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
Stal Mielec – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Gornik – Bytovia Bytow
|
|
0:0
|
|
Miedz Legnica – Katowice
|
|
2:2
|
|
18 Септември, Неделя
|
Tychy – Chojniczanka
|
|
0:2
|
|
Kluczbork – Olimpia Grudziadz
|
|
3:2
|
|
Pogon Siedlce – Chrobry Glogow
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 10
|
23 Септември, Петък
|
Chojniczanka – Pogon Siedlce
|
|
2:1
|
|
24 Септември, Събота
|
Snitch – Miedz Legnica
|
|
0:0
|
|
Chrobry Glogow – Sandecja
|
|
2:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Olimpia Grudziadz
|
|
3:5
|
|
Olsztyn – Tychy
|
|
4:0
|
|
Wigry Suwalki – Gornik
|
|
0:0
|
|
Bielsko Biala – Wisla Pulawy
|
|
0:0
|
|
25 Септември, Неделя
|
Katowice – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Bytovia Bytow – Kluczbork
|
|
2:0
|
|
|
кръг 11
|
30 Септември, Петък
|
Miedz Legnica – Bielsko Biala
|
|
1:1
|
|
1 Октомври, Събота
|
Tychy – Katowice
|
|
1:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Bytovia Bytow
|
|
2:3
|
|
Stal Mielec – Snitch
|
|
3:1
|
|
Wisla Pulawy – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Kluczbork – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
2 Октомври, Неделя
|
Gornik – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
4 Октомври, Вторник
|
Sandecja – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Pogon Siedlce – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 12
|
7 Октомври, Петък
|
Snitch – Tychy
|
|
2:0
|
|
8 Октомври, Събота
|
Chojniczanka – Gornik
|
|
1:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Bytovia Bytow
|
|
3:3
|
|
Bielsko Biala – Stal Mielec
|
|
0:1
|
|
Olsztyn – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Wisla Pulawy – Miedz Legnica
|
|
1:5
|
|
Chrobry Glogow – Kluczbork
|
|
3:0
|
|
9 Октомври, Неделя
|
Katowice – Pogon Siedlce
|
|
1:0
|
|
18 Октомври, Вторник
|
Wigry Suwalki – Olimpia Grudziadz
|
|
0:2
|
|
|
кръг 13
|
14 Октомври, Петък
|
Olimpia Grudziadz – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
15 Октомври, Събота
|
Stal Mielec – Wisla Pulawy
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Katowice
|
|
0:1
|
|
Kluczbork – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Bytovia Bytow – Wigry Suwalki
|
|
0:1
|
|
Tychy – Bielsko Biala
|
|
0:1
|
|
16 Октомври, Неделя
|
Pogon Siedlce – Snitch
|
|
1:0
|
|
Gornik – Olsztyn
|
|
2:0
|
|
Miedz Legnica – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 14
|
21 Октомври, Петък
|
Snitch – Sandecja
|
|
1:3
|
|
Chrobry Glogow – Bytovia Bytow
|
|
3:3
|
|
22 Октомври, Събота
|
Bielsko Biala – Pogon Siedlce
|
|
0:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
Chojniczanka – Olimpia Grudziadz
|
|
3:1
|
|
Miedz Legnica – Stal Mielec
|
|
0:1
|
|
Wisla Pulawy – Tychy
|
|
2:1
|
|
23 Октомври, Неделя
|
Katowice – Gornik
|
|
1:1
|
|
9 Ноември, Сряда
|
Olsztyn – Kluczbork
|
|
1:0
|
|
|
кръг 15
|
29 Октомври, Събота
|
Gornik – Snitch
|
|
0:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Kluczbork – Katowice
|
|
0:1
|
|
Tychy – Miedz Legnica
|
|
0:2
|
|
Pogon Siedlce – Wisla Pulawy
|
|
2:1
|
|
Sandecja – Bielsko Biala
|
|
0:0
|
|
Bytovia Bytow – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
30 Октомври, Неделя
|
Wigry Suwalki – Chrobry Glogow
|
|
2:2
|
|
Stal Mielec – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 16
|
4 Ноември, Петък
|
Snitch – Kluczbork
|
|
1:0
|
|
Katowice – Olimpia Grudziadz
|
|
1:0
|
|
5 Ноември, Събота
|
Stal Mielec – Tychy
|
|
3:2
|
|
Olsztyn – Bytovia Bytow
|
|
3:1
|
|
Miedz Legnica – Pogon Siedlce
|
|
4:0
|
|
Chojniczanka – Wigry Suwalki
|
|
3:2
|
|
Wisla Pulawy – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Chrobry Glogow
|
|
0:2
|
|
6 Ноември, Неделя
|
Bielsko Biala – Gornik
|
|
3:3
|
|
|
кръг 17
|
12 Ноември, Събота
|
Wigry Suwalki – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
Chrobry Glogow – Chojniczanka
|
|
1:3
|
|
Sandecja – Miedz Legnica
|
|
1:0
|
|
Bytovia Bytow – Katowice
|
|
1:0
|
|
13 Ноември, Неделя
|
Gornik – Wisla Pulawy
|
|
4:0
|
|
Kluczbork – Bielsko Biala
|
|
1:1
|
|
23 Ноември, Сряда
|
Pogon Siedlce – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Tychy – Zaglebie Sosnowiec
|
|
3:0
|
|
15 Март, Сряда
|
Olimpia Grudziadz – Snitch
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 18
|
18 Ноември, Петък
|
Chrobry Glogow – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
19 Ноември, Събота
|
Wigry Suwalki – Katowice
|
|
3:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Bielsko Biala – Olimpia Grudziadz
|
|
0:3
|
|
Bytovia Bytow – Snitch
|
|
0:1
|
|
Pogon Siedlce – Tychy
|
|
1:0
|
|
Kluczbork – Wisla Pulawy
|
|
2:2
|
|
20 Ноември, Неделя
|
Gornik – Miedz Legnica
|
|
0:2
|
|
19 Април, Сряда
|
Sandecja – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
|
кръг 19
|
26 Ноември, Събота
|
Snitch – Wigry Suwalki
|
|
4:5
|
|
Olsztyn – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Bielsko Biala – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
Wisla Pulawy – Olimpia Grudziadz
|
|
0:1
|
|
Katowice – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
27 Ноември, Неделя
|
Pogon Siedlce – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:1
|
|
Stal Mielec – Gornik
|
|
1:2
|
|
25 Февруари, Събота
|
Miedz Legnica – Kluczbork
|
|
1:0
|
|
5 Април, Сряда
|
Tychy – Sandecja
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 20
|
3 Март, Петък
|
Gornik – Tychy
|
|
1:0
|
|
4 Март, Събота
|
Sandecja – Pogon Siedlce
|
|
4:0
|
|
Kluczbork – Stal Mielec
|
|
0:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Bytovia Bytow – Wisla Pulawy
|
|
0:1
|
|
Chrobry Glogow – Snitch
|
|
1:1
|
|
Wigry Suwalki – Bielsko Biala
|
|
2:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Miedz Legnica
|
|
2:1
|
|
Chojniczanka – Katowice
|
|
2:2
|
|
|
кръг 21
|
11 Март, Събота
|
Bielsko Biala – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
Pogon Siedlce – Gornik
|
|
1:0
|
|
Wisla Pulawy – Wigry Suwalki
|
|
0:1
|
|
Snitch – Chojniczanka
|
|
3:3
|
|
Miedz Legnica – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
Stal Mielec – Olimpia Grudziadz
|
|
1:0
|
|
Katowice – Olsztyn
|
|
2:2
|
|
Tychy – Kluczbork
|
|
3:2
|
|
Sandecja – Zaglebie Sosnowiec
|
|
5:0
|
|
|
|
кръг 22
|
18 Март, Събота
|
Zaglebie Sosnowiec – Katowice
|
|
1:0
|
|
Kluczbork – Pogon Siedlce
|
|
1:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Tychy
|
|
1:0
|
|
Wigry Suwalki – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
Chrobry Glogow – Wisla Pulawy
|
|
1:2
|
|
Bytovia Bytow – Stal Mielec
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Snitch
|
|
2:0
|
|
Gornik – Sandecja
|
|
2:0
|
|
Chojniczanka – Bielsko Biala
|
|
1:1
|
|
|
кръг 23
|
25 Март, Събота
|
Bielsko Biala – Olsztyn
|
|
2:2
|
|
Wisla Pulawy – Chojniczanka
|
|
0:0
|
|
Tychy – Bytovia Bytow
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Kluczbork
|
|
4:1
|
|
Stal Mielec – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
4 Април, Вторник
|
Snitch – Katowice
|
|
1:4
|
|
5 Април, Сряда
|
Pogon Siedlce – Olimpia Grudziadz
|
|
1:4
|
|
Miedz Legnica – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
12 Април, Сряда
|
Gornik – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 24
|
1 Април, Събота
|
Chojniczanka – Miedz Legnica
|
|
0:0
|
|
Chrobry Glogow – Stal Mielec
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Pogon Siedlce
|
|
1:2
|
|
Wigry Suwalki – Tychy
|
|
1:0
|
|
Kluczbork – Gornik
|
|
1:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Snitch
|
|
0:3
|
|
Olimpia Grudziadz – Sandecja
|
|
2:0
|
|
Katowice – Bielsko Biala
|
|
1:2
|
|
Olsztyn – Wisla Pulawy
|
|
3:2
|
|
|
кръг 25
|
8 Април, Събота
|
Wisla Pulawy – Katowice
|
|
0:3
|
|
Stal Mielec – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
Tychy – Chrobry Glogow
|
|
0:2
|
|
Kluczbork – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:4
|
|
Miedz Legnica – Olsztyn
|
|
2:2
|
|
Sandecja – Bytovia Bytow
|
|
3:1
|
|
Pogon Siedlce – Wigry Suwalki
|
|
1:2
|
|
Bielsko Biala – Snitch
|
|
2:0
|
|
Gornik – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 26
|
13 Април, Четвъртък
|
Katowice – Miedz Legnica
|
|
0:2
|
|
15 Април, Събота
|
Olsztyn – Stal Mielec
|
|
0:3
|
|
Snitch – Wisla Pulawy
|
|
0:3
|
|
Bytovia Bytow – Gornik
|
|
0:1
|
|
Chrobry Glogow – Pogon Siedlce
|
|
2:0
|
|
Chojniczanka – Tychy
|
|
1:4
|
|
Wigry Suwalki – Sandecja
|
|
0:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Kluczbork
|
|
2:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Bielsko Biala
|
|
0:0
|
|
|
кръг 27
|
22 Април, Събота
|
Tychy – Olsztyn
|
|
2:2
|
|
Kluczbork – Bytovia Bytow
|
|
1:2
|
|
Miedz Legnica – Snitch
|
|
2:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Zaglebie Sosnowiec
|
|
3:1
|
|
Pogon Siedlce – Chojniczanka
|
|
1:2
|
|
Gornik – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Wisla Pulawy – Bielsko Biala
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – Katowice
|
|
3:3
|
|
|
|
кръг 28
|
28 Април, Петък
|
Bielsko Biala – Miedz Legnica
|
|
2:1
|
|
29 Април, Събота
|
Bytovia Bytow – Olimpia Grudziadz
|
|
0:0
|
|
Chrobry Glogow – Gornik
|
|
2:0
|
|
Chojniczanka – Sandecja
|
|
1:2
|
|
Wigry Suwalki – Kluczbork
|
|
1:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Wisla Pulawy
|
|
3:1
|
|
Olsztyn – Pogon Siedlce
|
|
0:1
|
|
Snitch – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Katowice – Tychy
|
|
3:0
|
|
|
кръг 29
|
5 Май, Петък
|
Gornik – Chojniczanka
|
|
6:1
|
|
Tychy – Snitch
|
|
4:1
|
|
Miedz Legnica – Wisla Pulawy
|
|
1:1
|
|
6 Май, Събота
|
Sandecja – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
Kluczbork – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
Bytovia Bytow – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:1
|
|
Pogon Siedlce – Katowice
|
|
0:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Stal Mielec – Bielsko Biala
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 30
|
13 Май, Събота
|
Olsztyn – Gornik
|
|
2:4
|
|
Wisla Pulawy – Stal Mielec
|
|
0:0
|
|
Snitch – Pogon Siedlce
|
|
2:1
|
|
Chrobry Glogow – Olimpia Grudziadz
|
|
1:3
|
|
Chojniczanka – Kluczbork
|
|
1:1
|
|
Wigry Suwalki – Bytovia Bytow
|
|
3:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Miedz Legnica
|
|
1:2
|
|
Katowice – Sandecja
|
|
0:1
|
|
Bielsko Biala – Tychy
|
|
2:2
|
|
|
кръг 31
|
16 Май, Вторник
|
Gornik – Katowice
|
|
1:0
|
|
17 Май, Сряда
|
Pogon Siedlce – Bielsko Biala
|
|
2:0
|
|
Bytovia Bytow – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
Wigry Suwalki – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:3
|
|
Kluczbork – Olsztyn
|
|
1:2
|
|
Sandecja – Snitch
|
|
5:2
|
|
Stal Mielec – Miedz Legnica
|
|
2:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
25 Май, Четвъртък
|
Tychy – Wisla Pulawy
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 32
|
20 Май, Събота
|
Katowice – Kluczbork
|
|
2:3
|
|
Chojniczanka – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
Wisla Pulawy – Pogon Siedlce
|
|
1:0
|
|
Snitch – Gornik
|
|
1:2
|
|
Chrobry Glogow – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
Miedz Legnica – Tychy
|
|
3:2
|
|
Olsztyn – Olimpia Grudziadz
|
|
1:3
|
|
Bielsko Biala – Sandecja
|
|
2:1
|
|
21 Май, Неделя
|
Zaglebie Sosnowiec – Stal Mielec
|
|
1:1
|
|
|
кръг 33
|
27 Май, Петък
|
Wigry Suwalki – Chojniczanka
|
|
2:3
|
|
Pogon Siedlce – Miedz Legnica
|
|
0:3
|
|
Bytovia Bytow – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Tychy – Stal Mielec
|
|
1:4
|
|
Chrobry Glogow – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:3
|
|
Kluczbork – Snitch
|
|
2:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Katowice
|
|
0:2
|
|
Sandecja – Wisla Pulawy
|
|
0:0
|
|
Gornik – Bielsko Biala
|
|
4:0
|
|
|
|
кръг 34
|
3 Юни, Събота
|
Snitch – Olimpia Grudziadz
|
|
0:1
|
|
Chojniczanka – Chrobry Glogow
|
|
2:2
|
|
Miedz Legnica – Sandecja
|
|
2:0
|
|
Stal Mielec – Pogon Siedlce
|
|
1:2
|
|
Katowice – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
Bielsko Biala – Kluczbork
|
|
3:1
|
|
Olsztyn – Wigry Suwalki
|
|
1:4
|
|
4 Юни, Неделя
|
Zaglebie Sosnowiec – Tychy
|
|
2:1
|
|
Wisla Pulawy – Gornik
|
|
0:1
|
|
|