кръг 1
|
12 Септември, Събота
|
Portsmouth – Shrewsbury Town
|
|
0:0
|
|
Fleetwood Town – Бъртън Албиън
|
|
2:1
|
|
Plymouth Argyle – Блекпул
|
|
1:0
|
|
Crewe Alexandra – Чарлтън
|
|
0:2
|
|
Northampton Town – АФК Уимбълдън
|
|
2:2
|
|
Gillingham – Хъл Сити
|
|
0:2
|
|
Акрингтън Станли – Питърбъроу Юн
|
|
2:0
|
|
Суиндън – Rochdale
|
|
3:1
|
|
Донкастър – Милтън Кийнс Донс
|
|
1:1
|
|
Линкълн Сити – Oxford
|
|
2:0
|
|
Съндърланд – Бристъл Роувърс
|
|
1:1
|
|
13 Септември, Неделя
|
Ипсуич Таун – Уигън Атлетик
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 2
|
19 Септември, Събота
|
АФК Уимбълдън – Plymouth Argyle
|
|
4:4
|
|
Питърбъроу Юн – Fleetwood Town
|
|
2:1
|
|
Милтън Кийнс Донс – Линкълн Сити
|
|
1:2
|
|
Бъртън Албиън – Акрингтън Станли
|
|
2:1
|
|
Shrewsbury Town – Northampton Town
|
|
1:2
|
|
Oxford – Съндърланд
|
|
0:2
|
|
Rochdale – Portsmouth
|
|
0:0
|
|
Блекпул – Суиндън
|
|
2:0
|
|
Бристъл Роувърс – Ипсуич Таун
|
|
0:2
|
|
Хъл Сити – Crewe Alexandra
|
|
1:0
|
|
Чарлтън – Донкастър
|
|
1:3
|
|
Уигън Атлетик – Gillingham
|
|
2:3
|
|
|
кръг 3
|
26 Септември, Събота
|
Ипсуич Таун – Rochdale
|
|
2:0
|
|
Northampton Town – Хъл Сити
|
|
0:2
|
|
Crewe Alexandra – Милтън Кийнс Донс
|
|
2:0
|
|
Plymouth Argyle – Shrewsbury Town
|
|
1:1
|
|
Fleetwood Town – АФК Уимбълдън
|
|
0:1
|
|
Gillingham – Блекпул
|
|
2:0
|
|
Акрингтън Станли – Oxford
|
|
1:4
|
|
Portsmouth – Уигън Атлетик
|
|
1:2
|
|
Съндърланд – Питърбъроу Юн
|
|
1:0
|
|
Линкълн Сити – Чарлтън
|
|
2:0
|
|
Донкастър – Бристъл Роувърс
|
|
4:1
|
|
Суиндън – Бъртън Албиън
|
|
4:2
|
|
|
|
кръг 4
|
3 Октомври, Събота
|
Shrewsbury Town – Gillingham
|
|
1:1
|
|
Бъртън Албиън – Portsmouth
|
|
2:4
|
|
Милтън Кийнс Донс – Ипсуич Таун
|
|
1:1
|
|
Питърбъроу Юн – Суиндън
|
|
3:1
|
|
АФК Уимбълдън – Акрингтън Станли
|
|
1:2
|
|
Rochdale – Fleetwood Town
|
|
2:1
|
|
Блекпул – Линкълн Сити
|
|
2:3
|
|
Бристъл Роувърс – Northampton Town
|
|
2:0
|
|
Хъл Сити – Plymouth Argyle
|
|
1:0
|
|
Чарлтън – Съндърланд
|
|
0:0
|
|
Уигън Атлетик – Донкастър
|
|
1:0
|
|
17 Ноември, Вторник
|
Oxford – Crewe Alexandra
|
|
0:2
|
|
|
кръг 5
|
9 Октомври, Петък
|
Fleetwood Town – Хъл Сити
|
|
4:1
|
|
10 Октомври, Събота
|
Plymouth Argyle – Бъртън Албиън
|
|
2:0
|
|
Crewe Alexandra – Уигън Атлетик
|
|
3:0
|
|
Northampton Town – Питърбъроу Юн
|
|
0:2
|
|
Gillingham – Oxford
|
|
3:1
|
|
Акрингтън Станли – Rochdale
|
|
2:1
|
|
Суиндън – АФК Уимбълдън
|
|
0:1
|
|
Линкълн Сити – Бристъл Роувърс
|
|
1:2
|
|
Portsmouth – Милтън Кийнс Донс
|
|
2:1
|
|
28 Ноември, Събота
|
Ипсуич Таун – Чарлтън
|
|
0:2
|
|
22 Декември, Вторник
|
Донкастър – Shrewsbury Town
|
|
0:1
|
|
27 Април, Вторник
|
Съндърланд – Блекпул
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 6
|
17 Октомври, Събота
|
Fleetwood Town – Линкълн Сити
|
|
0:0
|
|
Plymouth Argyle – Northampton Town
|
|
2:1
|
|
Crewe Alexandra – Блекпул
|
|
1:1
|
|
Милтън Кийнс Донс – Gillingham
|
|
2:0
|
|
Питърбъроу Юн – Oxford
|
|
2:0
|
|
Portsmouth – Донкастър
|
|
0:1
|
|
Чарлтън – Уигън Атлетик
|
|
1:0
|
|
Бристъл Роувърс – Бъртън Албиън
|
|
1:1
|
|
Суиндън – Съндърланд
|
|
0:2
|
|
Rochdale – Хъл Сити
|
|
0:3
|
|
АФК Уимбълдън – Shrewsbury Town
|
|
0:1
|
|
Ипсуич Таун – Акрингтън Станли
|
|
2:0
|
|
|
кръг 7
|
20 Октомври, Вторник
|
Shrewsbury Town – Бристъл Роувърс
|
|
0:1
|
|
Бъртън Албиън – Rochdale
|
|
0:1
|
|
Northampton Town – Суиндън
|
|
2:1
|
|
Gillingham – Portsmouth
|
|
0:2
|
|
Oxford – Милтън Кийнс Донс
|
|
3:2
|
|
Уигън Атлетик – Питърбъроу Юн
|
|
0:1
|
|
Хъл Сити – АФК Уимбълдън
|
|
1:0
|
|
Линкълн Сити – Plymouth Argyle
|
|
2:0
|
|
Съндърланд – Crewe Alexandra
|
|
1:0
|
|
Блекпул – Чарлтън
|
|
0:1
|
|
Донкастър – Ипсуич Таун
|
|
4:1
|
|
Акрингтън Станли – Fleetwood Town
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 8
|
24 Октомври, Събота
|
Съндърланд – Portsmouth
|
|
1:3
|
|
Уигън Атлетик – Plymouth Argyle
|
|
1:1
|
|
Shrewsbury Town – Rochdale
|
|
1:2
|
|
Бъртън Албиън – АФК Уимбълдън
|
|
1:1
|
|
Northampton Town – Чарлтън
|
|
0:2
|
|
Хъл Сити – Питърбъроу Юн
|
|
1:2
|
|
Линкълн Сити – Ипсуич Таун
|
|
1:0
|
|
Блекпул – Милтън Кийнс Донс
|
|
1:0
|
|
Донкастър – Crewe Alexandra
|
|
1:2
|
|
Gillingham – Fleetwood Town
|
|
0:2
|
|
28 Ноември, Събота
|
Oxford – Суиндън
|
|
1:2
|
|
2 Февруари, Вторник
|
Акрингтън Станли – Бристъл Роувърс
|
|
6:1
|
|
|
кръг 9
|
27 Октомври, Вторник
|
Fleetwood Town – Shrewsbury Town
|
|
1:0
|
|
Plymouth Argyle – Донкастър
|
|
2:1
|
|
Crewe Alexandra – Линкълн Сити
|
|
0:1
|
|
Милтън Кийнс Донс – Уигън Атлетик
|
|
2:0
|
|
Питърбъроу Юн – Бъртън Албиън
|
|
2:2
|
|
Ипсуич Таун – Gillingham
|
|
1:0
|
|
АФК Уимбълдън – Блекпул
|
|
1:0
|
|
Бристъл Роувърс – Хъл Сити
|
|
1:3
|
|
Portsmouth – Northampton Town
|
|
4:0
|
|
Чарлтън – Oxford
|
|
2:0
|
|
Rochdale – Съндърланд
|
|
2:2
|
|
17 Ноември, Вторник
|
Суиндън – Акрингтън Станли
|
|
0:3
|
|
|
|
кръг 10
|
31 Октомври, Събота
|
Донкастър – Линкълн Сити
|
|
1:0
|
|
Суиндън – Хъл Сити
|
|
2:1
|
|
Portsmouth – Чарлтън
|
|
0:2
|
|
Gillingham – Съндърланд
|
|
0:2
|
|
Rochdale – Бристъл Роувърс
|
|
1:1
|
|
Fleetwood Town – Oxford
|
|
2:0
|
|
Бъртън Албиън – Блекпул
|
|
1:2
|
|
Милтън Кийнс Донс – АФК Уимбълдън
|
|
1:1
|
|
Питърбъроу Юн – Shrewsbury Town
|
|
5:1
|
|
Ипсуич Таун – Crewe Alexandra
|
|
1:0
|
|
Уигън Атлетик – Northampton Town
|
|
2:3
|
|
9 Февруари, Вторник
|
Акрингтън Станли – Plymouth Argyle
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 12
|
10 Ноември, Вторник
|
Блекпул – Ипсуич Таун
|
|
1:4
|
|
14 Ноември, Събота
|
Бристъл Роувърс – Fleetwood Town
|
|
1:4
|
|
Хъл Сити – Бъртън Албиън
|
|
2:0
|
|
Northampton Town – Акрингтън Станли
|
|
0:1
|
|
Crewe Alexandra – Питърбъроу Юн
|
|
2:0
|
|
Shrewsbury Town – Суиндън
|
|
3:3
|
|
Съндърланд – Милтън Кийнс Донс
|
|
1:2
|
|
16 Ноември, Понеделник
|
Plymouth Argyle – Portsmouth
|
|
2:2
|
|
12 Януари, Вторник
|
Чарлтън – Rochdale
|
|
4:4
|
|
16 Март, Вторник
|
АФК Уимбълдън – Уигън Атлетик
|
|
1:1
|
|
Oxford – Донкастър
|
|
3:0
|
|
Линкълн Сити – Gillingham
|
|
0:3
|
|
|
кръг 13
|
21 Ноември, Събота
|
Донкастър – Съндърланд
|
|
1:1
|
|
Fleetwood Town – Plymouth Argyle
|
|
5:1
|
|
Portsmouth – Crewe Alexandra
|
|
4:1
|
|
Уигън Атлетик – Oxford
|
|
1:2
|
|
Акрингтън Станли – Линкълн Сити
|
|
0:0
|
|
Rochdale – АФК Уимбълдън
|
|
0:1
|
|
Gillingham – Чарлтън
|
|
1:1
|
|
Ипсуич Таун – Shrewsbury Town
|
|
2:1
|
|
Питърбъроу Юн – Блекпул
|
|
1:2
|
|
Милтън Кийнс Донс – Хъл Сити
|
|
1:3
|
|
Бъртън Албиън – Northampton Town
|
|
1:3
|
|
Суиндън – Бристъл Роувърс
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 14
|
24 Ноември, Вторник
|
Суиндън – Линкълн Сити
|
|
0:1
|
|
Питърбъроу Юн – Plymouth Argyle
|
|
1:0
|
|
Gillingham – АФК Уимбълдън
|
|
2:1
|
|
Rochdale – Northampton Town
|
|
1:1
|
|
Акрингтън Станли – Crewe Alexandra
|
|
1:0
|
|
Донкастър – Блекпул
|
|
3:2
|
|
Portsmouth – Oxford
|
|
1:1
|
|
Уигън Атлетик – Бристъл Роувърс
|
|
0:0
|
|
Милтън Кийнс Донс – Shrewsbury Town
|
|
2:2
|
|
Бъртън Албиън – Чарлтън
|
|
4:2
|
|
Ипсуич Таун – Хъл Сити
|
|
0:3
|
|
27 Ноември, Петък
|
Fleetwood Town – Съндърланд
|
|
1:1
|
|
|
кръг 15
|
1 Декември, Вторник
|
Crewe Alexandra – Суиндън
|
|
4:2
|
|
Northampton Town – Fleetwood Town
|
|
1:0
|
|
Oxford – Ипсуич Таун
|
|
0:0
|
|
Блекпул – Portsmouth
|
|
1:0
|
|
Линкълн Сити – Уигън Атлетик
|
|
2:1
|
|
Съндърланд – Бъртън Албиън
|
|
1:1
|
|
Plymouth Argyle – Rochdale
|
|
0:4
|
|
2 Декември, Сряда
|
Shrewsbury Town – Акрингтън Станли
|
|
1:1
|
|
АФК Уимбълдън – Питърбъроу Юн
|
|
2:1
|
|
Бристъл Роувърс – Gillingham
|
|
0:2
|
|
Хъл Сити – Донкастър
|
|
2:1
|
|
Чарлтън – Милтън Кийнс Донс
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 16
|
5 Декември, Събота
|
Fleetwood Town – Блекпул
|
|
0:1
|
|
Plymouth Argyle – Ипсуич Таун
|
|
1:2
|
|
Shrewsbury Town – Чарлтън
|
|
1:1
|
|
Portsmouth – Питърбъроу Юн
|
|
2:0
|
|
Съндърланд – Уигън Атлетик
|
|
0:1
|
|
Акрингтън Станли – Милтън Кийнс Донс
|
|
2:1
|
|
Rochdale – Линкълн Сити
|
|
0:2
|
|
Oxford – Хъл Сити
|
|
1:1
|
|
АФК Уимбълдън – Бристъл Роувърс
|
|
2:4
|
|
Gillingham – Суиндън
|
|
2:0
|
|
Northampton Town – Донкастър
|
|
0:2
|
|
Бъртън Албиън – Crewe Alexandra
|
|
1:1
|
|
|
кръг 17
|
12 Декември, Събота
|
Crewe Alexandra – Northampton Town
|
|
2:1
|
|
Милтън Кийнс Донс – Бъртън Албиън
|
|
1:1
|
|
Питърбъроу Юн – Rochdale
|
|
4:1
|
|
Хъл Сити – Shrewsbury Town
|
|
0:1
|
|
Линкълн Сити – Съндърланд
|
|
0:4
|
|
Бристъл Роувърс – Plymouth Argyle
|
|
3:0
|
|
Блекпул – Oxford
|
|
0:0
|
|
Донкастър – Gillingham
|
|
2:1
|
|
Суиндън – Fleetwood Town
|
|
0:1
|
|
Уигън Атлетик – Акрингтън Станли
|
|
4:3
|
|
Чарлтън – АФК Уимбълдън
|
|
5:2
|
|
Ипсуич Таун – Portsmouth
|
|
0:2
|
|
|
|
|
кръг 19
|
18 Декември, Петък
|
Хъл Сити – Portsmouth
|
|
0:2
|
|
19 Декември, Събота
|
Fleetwood Town – Уигън Атлетик
|
|
1:1
|
|
Акрингтън Станли – Блекпул
|
|
0:0
|
|
АФК Уимбълдън – Crewe Alexandra
|
|
1:2
|
|
Northampton Town – Линкълн Сити
|
|
0:4
|
|
Бъртън Албиън – Донкастър
|
|
1:3
|
|
Plymouth Argyle – Милтън Кийнс Донс
|
|
1:0
|
|
Суиндън – Чарлтън
|
|
2:2
|
|
Rochdale – Gillingham
|
|
1:4
|
|
9 Февруари, Вторник
|
Shrewsbury Town – Съндърланд
|
|
2:1
|
|
Питърбъроу Юн – Ипсуич Таун
|
|
2:1
|
|
Бристъл Роувърс – Oxford
|
|
0:2
|
|
|
|
кръг 20
|
26 Декември, Събота
|
Линкълн Сити – Бъртън Албиън
|
|
5:1
|
|
Уигън Атлетик – Shrewsbury Town
|
|
1:1
|
|
Crewe Alexandra – Fleetwood Town
|
|
1:1
|
|
Чарлтън – Plymouth Argyle
|
|
2:2
|
|
Oxford – АФК Уимбълдън
|
|
2:0
|
|
Милтън Кийнс Донс – Бристъл Роувърс
|
|
2:0
|
|
9 Януари, Събота
|
Съндърланд – Хъл Сити
|
|
1:1
|
|
9 Февруари, Вторник
|
Portsmouth – Суиндън
|
|
2:0
|
|
16 Февруари, Вторник
|
Блекпул – Rochdale
|
|
1:0
|
|
Gillingham – Питърбъроу Юн
|
|
1:3
|
|
Ипсуич Таун – Northampton Town
|
|
0:0
|
|
Донкастър – Акрингтън Станли
|
|
0:1
|
|
|
кръг 21
|
29 Декември, Вторник
|
Бъртън Албиън – Уигън Атлетик
|
|
3:4
|
|
Northampton Town – Gillingham
|
|
3:1
|
|
Shrewsbury Town – Блекпул
|
|
1:0
|
|
Суиндън – Милтън Кийнс Донс
|
|
1:4
|
|
Plymouth Argyle – Oxford
|
|
2:3
|
|
9 Януари, Събота
|
Rochdale – Crewe Alexandra
|
|
3:3
|
|
19 Януари, Вторник
|
Питърбъроу Юн – Чарлтън
|
|
2:1
|
|
9 Февруари, Вторник
|
Хъл Сити – Линкълн Сити
|
|
0:0
|
|
Fleetwood Town – Донкастър
|
|
3:1
|
|
16 Февруари, Вторник
|
Бристъл Роувърс – Portsmouth
|
|
3:1
|
|
16 Март, Вторник
|
Акрингтън Станли – Съндърланд
|
|
0:2
|
|
13 Април, Вторник
|
АФК Уимбълдън – Ипсуич Таун
|
|
3:0
|
|
|
|
кръг 22
|
2 Януари, Събота
|
Хъл Сити – Чарлтън
|
|
2:0
|
|
АФК Уимбълдън – Линкълн Сити
|
|
1:2
|
|
Бъртън Албиън – Oxford
|
|
1:5
|
|
Northampton Town – Съндърланд
|
|
0:0
|
|
Plymouth Argyle – Gillingham
|
|
1:0
|
|
Бристъл Роувърс – Блекпул
|
|
2:1
|
|
2 Февруари, Вторник
|
Суиндън – Уигън Атлетик
|
|
1:0
|
|
Shrewsbury Town – Crewe Alexandra
|
|
0:1
|
|
9 Февруари, Вторник
|
Rochdale – Милтън Кийнс Донс
|
|
1:4
|
|
16 Март, Вторник
|
Fleetwood Town – Ипсуич Таун
|
|
2:0
|
|
27 Април, Вторник
|
Акрингтън Станли – Portsmouth
|
|
3:3
|
|
Питърбъроу Юн – Донкастър
|
|
2:2
|
|
|
кръг 23
|
8 Януари, Петък
|
Чарлтън – Акрингтън Станли
|
|
0:2
|
|
9 Януари, Събота
|
Gillingham – Бъртън Албиън
|
|
0:1
|
|
Линкълн Сити – Питърбъроу Юн
|
|
1:1
|
|
Ипсуич Таун – Суиндън
|
|
2:3
|
|
19 Януари, Вторник
|
Донкастър – Rochdale
|
|
1:0
|
|
Съндърланд – Plymouth Argyle
|
|
1:2
|
|
Милтън Кийнс Донс – Fleetwood Town
|
|
3:1
|
|
Crewe Alexandra – Бристъл Роувърс
|
|
3:2
|
|
Portsmouth – АФК Уимбълдън
|
|
4:0
|
|
2 Февруари, Вторник
|
Блекпул – Northampton Town
|
|
2:0
|
|
16 Февруари, Вторник
|
Уигън Атлетик – Хъл Сити
|
|
0:5
|
|
13 Април, Вторник
|
Oxford – Shrewsbury Town
|
|
4:1
|
|
|
|
кръг 24
|
16 Януари, Събота
|
Plymouth Argyle – Crewe Alexandra
|
|
1:1
|
|
Бъртън Албиън – Ипсуич Таун
|
|
0:1
|
|
Питърбъроу Юн – Милтън Кийнс Донс
|
|
3:0
|
|
Fleetwood Town – Portsmouth
|
|
0:1
|
|
АФК Уимбълдън – Съндърланд
|
|
0:3
|
|
Rochdale – Уигън Атлетик
|
|
3:3
|
|
Хъл Сити – Блекпул
|
|
1:1
|
|
Акрингтън Станли – Gillingham
|
|
0:1
|
|
Суиндън – Донкастър
|
|
1:2
|
|
Бристъл Роувърс – Чарлтън
|
|
0:1
|
|
23 Март, Вторник
|
Northampton Town – Oxford
|
|
1:0
|
|
27 Април, Вторник
|
Shrewsbury Town – Линкълн Сити
|
|
0:1
|
|
|
кръг 25
|
23 Януари, Събота
|
Уигън Атлетик – Fleetwood Town
|
|
0:0
|
|
Portsmouth – Хъл Сити
|
|
0:4
|
|
Чарлтън – Суиндън
|
|
2:2
|
|
Ипсуич Таун – Питърбъроу Юн
|
|
0:1
|
|
Съндърланд – Shrewsbury Town
|
|
1:0
|
|
Линкълн Сити – Northampton Town
|
|
2:1
|
|
Gillingham – Rochdale
|
|
2:2
|
|
Crewe Alexandra – АФК Уимбълдън
|
|
1:1
|
|
Oxford – Бристъл Роувърс
|
|
2:0
|
|
16 Март, Вторник
|
Милтън Кийнс Донс – Plymouth Argyle
|
|
2:1
|
|
13 Април, Вторник
|
Блекпул – Акрингтън Станли
|
|
0:0
|
|
Донкастър – Бъртън Албиън
|
|
0:3
|
|
|
|
кръг 26
|
26 Януари, Вторник
|
Питърбъроу Юн – Бристъл Роувърс
|
|
0:0
|
|
Милтън Кийнс Донс – Чарлтън
|
|
0:1
|
|
Fleetwood Town – Northampton Town
|
|
0:0
|
|
Gillingham – Crewe Alexandra
|
|
4:1
|
|
Акрингтън Станли – Хъл Сити
|
|
2:0
|
|
Суиндън – Plymouth Argyle
|
|
0:2
|
|
Донкастър – АФК Уимбълдън
|
|
2:0
|
|
Уигън Атлетик – Блекпул
|
|
0:5
|
|
Portsmouth – Линкълн Сити
|
|
0:1
|
|
Rochdale – Oxford
|
|
3:4
|
|
Ипсуич Таун – Съндърланд
|
|
0:1
|
|
23 Март, Вторник
|
Бъртън Албиън – Shrewsbury Town
|
|
1:2
|
|
|
кръг 27
|
30 Януари, Събота
|
Хъл Сити – Суиндън
|
|
1:0
|
|
Shrewsbury Town – Питърбъроу Юн
|
|
2:0
|
|
Plymouth Argyle – Акрингтън Станли
|
|
2:2
|
|
Съндърланд – Gillingham
|
|
2:2
|
|
Линкълн Сити – Донкастър
|
|
0:1
|
|
Бристъл Роувърс – Rochdale
|
|
1:2
|
|
Oxford – Fleetwood Town
|
|
1:0
|
|
АФК Уимбълдън – Милтън Кийнс Донс
|
|
0:2
|
|
Crewe Alexandra – Ипсуич Таун
|
|
1:1
|
|
2 Февруари, Вторник
|
Чарлтън – Portsmouth
|
|
1:3
|
|
9 Февруари, Вторник
|
Northampton Town – Уигън Атлетик
|
|
0:1
|
|
16 Март, Вторник
|
Блекпул – Бъртън Албиън
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 28
|
5 Февруари, Петък
|
Gillingham – Линкълн Сити
|
|
0:3
|
|
6 Февруари, Събота
|
Portsmouth – Plymouth Argyle
|
|
2:2
|
|
Уигън Атлетик – АФК Уимбълдън
|
|
2:3
|
|
Донкастър – Oxford
|
|
3:2
|
|
Суиндън – Shrewsbury Town
|
|
0:1
|
|
Питърбъроу Юн – Crewe Alexandra
|
|
2:0
|
|
Rochdale – Чарлтън
|
|
0:2
|
|
Ипсуич Таун – Блекпул
|
|
2:0
|
|
Fleetwood Town – Бристъл Роувърс
|
|
0:0
|
|
Акрингтън Станли – Northampton Town
|
|
0:0
|
|
Бъртън Албиън – Хъл Сити
|
|
1:0
|
|
Милтън Кийнс Донс – Съндърланд
|
|
2:2
|
|
|
кръг 29
|
13 Февруари, Събота
|
Plymouth Argyle – Fleetwood Town
|
|
1:0
|
|
Хъл Сити – Милтън Кийнс Донс
|
|
0:1
|
|
Съндърланд – Донкастър
|
|
4:1
|
|
Northampton Town – Бъртън Албиън
|
|
0:2
|
|
Чарлтън – Gillingham
|
|
2:3
|
|
Линкълн Сити – Акрингтън Станли
|
|
2:2
|
|
14 Февруари, Неделя
|
Oxford – Уигън Атлетик
|
|
2:1
|
|
23 Февруари, Вторник
|
Бристъл Роувърс – Суиндън
|
|
0:1
|
|
Блекпул – Питърбъроу Юн
|
|
3:1
|
|
13 Април, Вторник
|
Crewe Alexandra – Portsmouth
|
|
0:0
|
|
27 Април, Вторник
|
АФК Уимбълдън – Rochdale
|
|
3:3
|
|
4 Май, Вторник
|
Shrewsbury Town – Ипсуич Таун
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 30
|
20 Февруари, Събота
|
Суиндън – Crewe Alexandra
|
|
2:1
|
|
Portsmouth – Блекпул
|
|
0:1
|
|
Донкастър – Хъл Сити
|
|
3:3
|
|
Акрингтън Станли – Shrewsbury Town
|
|
1:1
|
|
Rochdale – Plymouth Argyle
|
|
0:0
|
|
Gillingham – Бристъл Роувърс
|
|
2:0
|
|
Ипсуич Таун – Oxford
|
|
0:0
|
|
Питърбъроу Юн – АФК Уимбълдън
|
|
3:0
|
|
Милтън Кийнс Донс – Northampton Town
|
|
4:3
|
|
Бъртън Албиън – Съндърланд
|
|
0:3
|
|
Fleetwood Town – Чарлтън
|
|
1:1
|
|
Уигън Атлетик – Линкълн Сити
|
|
1:2
|
|
|
кръг 31
|
23 Февруари, Вторник
|
Чарлтън – Бъртън Албиън
|
|
1:2
|
|
Съндърланд – Fleetwood Town
|
|
2:0
|
|
Plymouth Argyle – Питърбъроу Юн
|
|
0:3
|
|
Shrewsbury Town – Милтън Кийнс Донс
|
|
4:2
|
|
Crewe Alexandra – Акрингтън Станли
|
|
2:0
|
|
Northampton Town – Rochdale
|
|
0:0
|
|
АФК Уимбълдън – Gillingham
|
|
1:0
|
|
Oxford – Portsmouth
|
|
0:1
|
|
Хъл Сити – Ипсуич Таун
|
|
0:1
|
|
Линкълн Сити – Суиндън
|
|
2:2
|
|
Бристъл Роувърс – Уигън Атлетик
|
|
1:2
|
|
4 Май, Вторник
|
Блекпул – Донкастър
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 32
|
27 Февруари, Събота
|
Суиндън – Northampton Town
|
|
2:1
|
|
Portsmouth – Gillingham
|
|
1:1
|
|
Чарлтън – Блекпул
|
|
0:3
|
|
Бристъл Роувърс – Shrewsbury Town
|
|
2:1
|
|
Rochdale – Бъртън Албиън
|
|
0:2
|
|
АФК Уимбълдън – Хъл Сити
|
|
0:3
|
|
Ипсуич Таун – Донкастър
|
|
2:1
|
|
Plymouth Argyle – Линкълн Сити
|
|
4:3
|
|
Fleetwood Town – Акрингтън Станли
|
|
1:1
|
|
Crewe Alexandra – Съндърланд
|
|
2:2
|
|
Питърбъроу Юн – Уигън Атлетик
|
|
2:1
|
|
Милтън Кийнс Донс – Oxford
|
|
1:1
|
|
|
кръг 33
|
2 Март, Вторник
|
Shrewsbury Town – АФК Уимбълдън
|
|
1:1
|
|
Съндърланд – Суиндън
|
|
1:0
|
|
Хъл Сити – Rochdale
|
|
2:0
|
|
Линкълн Сити – Fleetwood Town
|
|
1:2
|
|
Блекпул – Crewe Alexandra
|
|
1:1
|
|
Донкастър – Portsmouth
|
|
2:1
|
|
Акрингтън Станли – Ипсуич Таун
|
|
1:2
|
|
Oxford – Питърбъроу Юн
|
|
0:0
|
|
Gillingham – Милтън Кийнс Донс
|
|
3:2
|
|
Northampton Town – Plymouth Argyle
|
|
2:0
|
|
Бъртън Албиън – Бристъл Роувърс
|
|
1:0
|
|
Уигън Атлетик – Чарлтън
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 34
|
6 Март, Събота
|
Уигън Атлетик – Милтън Кийнс Донс
|
|
3:0
|
|
Shrewsbury Town – Fleetwood Town
|
|
0:2
|
|
Бъртън Албиън – Питърбъроу Юн
|
|
2:1
|
|
Northampton Town – Portsmouth
|
|
4:1
|
|
Gillingham – Ипсуич Таун
|
|
3:1
|
|
Oxford – Чарлтън
|
|
0:0
|
|
Донкастър – Plymouth Argyle
|
|
2:1
|
|
Акрингтън Станли – Суиндън
|
|
2:1
|
|
Блекпул – АФК Уимбълдън
|
|
1:1
|
|
Линкълн Сити – Crewe Alexandra
|
|
3:0
|
|
Хъл Сити – Бристъл Роувърс
|
|
2:0
|
|
Съндърланд – Rochdale
|
|
2:0
|
|
|
кръг 35
|
9 Март, Вторник
|
Суиндън – Oxford
|
|
1:2
|
|
Plymouth Argyle – Уигън Атлетик
|
|
0:2
|
|
Бристъл Роувърс – Акрингтън Станли
|
|
4:1
|
|
Чарлтън – Northampton Town
|
|
2:1
|
|
Rochdale – Shrewsbury Town
|
|
0:2
|
|
АФК Уимбълдън – Бъртън Албиън
|
|
0:1
|
|
Crewe Alexandra – Донкастър
|
|
1:0
|
|
Ипсуич Таун – Линкълн Сити
|
|
1:1
|
|
Питърбъроу Юн – Хъл Сити
|
|
1:3
|
|
Fleetwood Town – Gillingham
|
|
1:0
|
|
Милтън Кийнс Донс – Блекпул
|
|
0:1
|
|
Portsmouth – Съндърланд
|
|
0:2
|
|
|
|
кръг 36
|
13 Март, Събота
|
Ипсуич Таун – Plymouth Argyle
|
|
1:0
|
|
Милтън Кийнс Донс – Акрингтън Станли
|
|
3:2
|
|
Crewe Alexandra – Бъртън Албиън
|
|
0:3
|
|
Суиндън – Gillingham
|
|
1:3
|
|
Донкастър – Northampton Town
|
|
0:0
|
|
Бристъл Роувърс – АФК Уимбълдън
|
|
0:0
|
|
Линкълн Сити – Rochdale
|
|
1:2
|
|
Хъл Сити – Oxford
|
|
2:0
|
|
Чарлтън – Shrewsbury Town
|
|
1:1
|
|
Блекпул – Fleetwood Town
|
|
0:0
|
|
16 Март, Вторник
|
Питърбъроу Юн – Portsmouth
|
|
1:0
|
|
13 Април, Вторник
|
Уигън Атлетик – Съндърланд
|
|
2:1
|
|
|
кръг 37
|
20 Март, Събота
|
Portsmouth – Ипсуич Таун
|
|
2:1
|
|
Съндърланд – Линкълн Сити
|
|
1:1
|
|
Акрингтън Станли – Уигън Атлетик
|
|
3:1
|
|
Oxford – Блекпул
|
|
0:2
|
|
АФК Уимбълдън – Чарлтън
|
|
2:2
|
|
Rochdale – Питърбъроу Юн
|
|
3:3
|
|
Gillingham – Донкастър
|
|
2:2
|
|
Northampton Town – Crewe Alexandra
|
|
0:1
|
|
Бъртън Албиън – Милтън Кийнс Донс
|
|
1:2
|
|
Shrewsbury Town – Хъл Сити
|
|
1:1
|
|
Fleetwood Town – Суиндън
|
|
0:2
|
|
Plymouth Argyle – Бристъл Роувърс
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 38
|
26 Март, Петък
|
Oxford – Линкълн Сити
|
|
2:1
|
|
27 Март, Събота
|
Уигън Атлетик – Ипсуич Таун
|
|
0:0
|
|
Милтън Кийнс Донс – Донкастър
|
|
1:0
|
|
Бристъл Роувърс – Съндърланд
|
|
0:1
|
|
Блекпул – Plymouth Argyle
|
|
2:2
|
|
АФК Уимбълдън – Northampton Town
|
|
1:0
|
|
Хъл Сити – Gillingham
|
|
1:1
|
|
Shrewsbury Town – Portsmouth
|
|
1:2
|
|
Питърбъроу Юн – Акрингтън Станли
|
|
7:0
|
|
13 Април, Вторник
|
Rochdale – Суиндън
|
|
2:1
|
|
27 Април, Вторник
|
Чарлтън – Crewe Alexandra
|
|
2:2
|
|
Бъртън Албиън – Fleetwood Town
|
|
5:2
|
|
|
кръг 39
|
31 Март, Сряда
|
Gillingham – Уигън Атлетик
|
|
1:0
|
|
2 Април, Петък
|
Portsmouth – Rochdale
|
|
2:1
|
|
Съндърланд – Oxford
|
|
3:1
|
|
Акрингтън Станли – Бъртън Албиън
|
|
0:0
|
|
Ипсуич Таун – Бристъл Роувърс
|
|
2:1
|
|
Northampton Town – Shrewsbury Town
|
|
1:0
|
|
Crewe Alexandra – Хъл Сити
|
|
1:2
|
|
Plymouth Argyle – АФК Уимбълдън
|
|
1:0
|
|
Fleetwood Town – Питърбъроу Юн
|
|
0:1
|
|
Суиндън – Блекпул
|
|
0:2
|
|
Донкастър – Чарлтън
|
|
0:1
|
|
13 Април, Вторник
|
Линкълн Сити – Милтън Кийнс Донс
|
|
4:0
|
|
|
|
кръг 40
|
5 Април, Понеделник
|
Уигън Атлетик – Portsmouth
|
|
0:1
|
|
Милтън Кийнс Донс – Crewe Alexandra
|
|
0:2
|
|
Хъл Сити – Northampton Town
|
|
3:0
|
|
Бристъл Роувърс – Донкастър
|
|
2:1
|
|
Блекпул – Gillingham
|
|
4:1
|
|
Rochdale – Ипсуич Таун
|
|
0:0
|
|
Oxford – Акрингтън Станли
|
|
1:2
|
|
Shrewsbury Town – Plymouth Argyle
|
|
3:0
|
|
Бъртън Албиън – Суиндън
|
|
2:1
|
|
АФК Уимбълдън – Fleetwood Town
|
|
0:1
|
|
Питърбъроу Юн – Съндърланд
|
|
1:1
|
|
4 Май, Вторник
|
Чарлтън – Линкълн Сити
|
|
3:1
|
|
|
кръг 41
|
10 Април, Събота
|
Ипсуич Таун – Милтън Кийнс Донс
|
|
0:0
|
|
Акрингтън Станли – АФК Уимбълдън
|
|
1:5
|
|
Portsmouth – Бъртън Албиън
|
|
1:2
|
|
Northampton Town – Бристъл Роувърс
|
|
1:1
|
|
Crewe Alexandra – Oxford
|
|
0:6
|
|
Plymouth Argyle – Хъл Сити
|
|
0:3
|
|
Fleetwood Town – Rochdale
|
|
1:0
|
|
Gillingham – Shrewsbury Town
|
|
0:0
|
|
Суиндън – Питърбъроу Юн
|
|
0:3
|
|
Донкастър – Уигън Атлетик
|
|
1:4
|
|
Линкълн Сити – Блекпул
|
|
2:2
|
|
Съндърланд – Чарлтън
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 42
|
16 Април, Петък
|
Питърбъроу Юн – Northampton Town
|
|
3:1
|
|
17 Април, Събота
|
АФК Уимбълдън – Суиндън
|
|
4:1
|
|
Милтън Кийнс Донс – Portsmouth
|
|
1:0
|
|
Shrewsbury Town – Донкастър
|
|
0:2
|
|
Уигън Атлетик – Crewe Alexandra
|
|
2:0
|
|
Чарлтън – Ипсуич Таун
|
|
0:0
|
|
Хъл Сити – Fleetwood Town
|
|
2:1
|
|
Бристъл Роувърс – Линкълн Сити
|
|
0:1
|
|
Блекпул – Съндърланд
|
|
1:0
|
|
Rochdale – Акрингтън Станли
|
|
3:1
|
|
Oxford – Gillingham
|
|
3:2
|
|
Бъртън Албиън – Plymouth Argyle
|
|
1:1
|
|
|
кръг 43
|
20 Април, Вторник
|
Fleetwood Town – Crewe Alexandra
|
|
0:2
|
|
Plymouth Argyle – Чарлтън
|
|
0:6
|
|
Бъртън Албиън – Линкълн Сити
|
|
0:1
|
|
Northampton Town – Ипсуич Таун
|
|
3:0
|
|
Питърбъроу Юн – Gillingham
|
|
0:1
|
|
АФК Уимбълдън – Oxford
|
|
2:1
|
|
Rochdale – Блекпул
|
|
1:0
|
|
Акрингтън Станли – Донкастър
|
|
2:1
|
|
Суиндън – Portsmouth
|
|
3:1
|
|
Хъл Сити – Съндърланд
|
|
2:2
|
|
Бристъл Роувърс – Милтън Кийнс Донс
|
|
0:2
|
|
Shrewsbury Town – Уигън Атлетик
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 44
|
24 Април, Събота
|
Милтън Кийнс Донс – Суиндън
|
|
5:0
|
|
Portsmouth – Бристъл Роувърс
|
|
1:0
|
|
Уигън Атлетик – Бъртън Албиън
|
|
1:1
|
|
Чарлтън – Питърбъроу Юн
|
|
0:1
|
|
Съндърланд – Акрингтън Станли
|
|
3:3
|
|
Линкълн Сити – Хъл Сити
|
|
1:2
|
|
Блекпул – Shrewsbury Town
|
|
0:1
|
|
Донкастър – Fleetwood Town
|
|
0:1
|
|
Crewe Alexandra – Rochdale
|
|
1:1
|
|
Ипсуич Таун – АФК Уимбълдън
|
|
0:0
|
|
Gillingham – Northampton Town
|
|
2:2
|
|
Oxford – Plymouth Argyle
|
|
3:1
|
|
|
кръг 45
|
1 Май, Събота
|
Хъл Сити – Уигън Атлетик
|
|
3:1
|
|
Fleetwood Town – Милтън Кийнс Донс
|
|
1:1
|
|
Plymouth Argyle – Съндърланд
|
|
1:3
|
|
Shrewsbury Town – Oxford
|
|
2:3
|
|
Бъртън Албиън – Gillingham
|
|
1:1
|
|
Northampton Town – Блекпул
|
|
0:3
|
|
Бристъл Роувърс – Crewe Alexandra
|
|
0:1
|
|
Суиндън – Ипсуич Таун
|
|
1:2
|
|
Акрингтън Станли – Чарлтън
|
|
1:1
|
|
Rochdale – Донкастър
|
|
1:2
|
|
АФК Уимбълдън – Portsmouth
|
|
1:3
|
|
Питърбъроу Юн – Линкълн Сити
|
|
3:3
|
|
|
|
кръг 46
|
8 Май, Събота
|
Crewe Alexandra – Shrewsbury Town
|
|
3:2
|
|
Милтън Кийнс Донс – Rochdale
|
|
0:3
|
|
Ипсуич Таун – Fleetwood Town
|
|
3:1
|
|
Gillingham – Plymouth Argyle
|
|
1:0
|
|
Oxford – Бъртън Албиън
|
|
4:0
|
|
Донкастър – Питърбъроу Юн
|
|
1:4
|
|
Блекпул – Бристъл Роувърс
|
|
1:0
|
|
Линкълн Сити – АФК Уимбълдън
|
|
0:0
|
|
Съндърланд – Northampton Town
|
|
1:1
|
|
Чарлтън – Хъл Сити
|
|
1:0
|
|
Уигън Атлетик – Суиндън
|
|
3:4
|
|
9 Май, Неделя
|
Portsmouth – Акрингтън Станли
|
|
0:1
|
|
|