кръг 1
|
16 Юли, Понеделник
|
Chernomorets Nv – Gazprom Stavropol
|
|
3:0
|
|
Alania-D – SKA
|
|
1:1
|
|
Biolog Novokub. – Slavyansky
|
|
0:0
|
|
Mitos – Druzhba Maikop
|
|
1:0
|
|
Energiya – Volgar Gazprom
|
|
0:1
|
|
Angusht – Taganrog
|
|
3:2
|
|
Astrakhan – Olimpia Volgograd
|
|
4:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Mashuk-KMV
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 2
|
21 Юли, Събота
|
Gazprom Stavropol – Angusht
|
|
0:0
|
|
Mashuk-KMV – Biolog Novokub.
|
|
2:0
|
|
Torpedo Armavir – Chernomorets Nv
|
|
1:1
|
|
Volgar Gazprom – Astrakhan
|
|
1:3
|
|
Druzhba Maikop – Energiya
|
|
1:2
|
|
Taganrog – Mitos
|
|
1:2
|
|
Olimpia Volgograd – Alania-D
|
|
2:1
|
|
SKA – Dagdissel Kaspiysk
|
|
0:2
|
|
|
кръг 3
|
26 Юли, Четвъртък
|
Alania-D – Volgar Gazprom
|
|
2:0
|
|
Biolog Novokub. – SKA
|
|
4:0
|
|
Slavyansky – Mashuk-KMV
|
|
1:0
|
|
Mitos – Gazprom Stavropol
|
|
3:1
|
|
Energiya – Taganrog
|
|
2:0
|
|
Angusht – Torpedo Armavir
|
|
0:0
|
|
Astrakhan – Druzhba Maikop
|
|
6:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Olimpia Volgograd
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 4
|
31 Юли, Вторник
|
Gazprom Stavropol – Energiya
|
|
1:1
|
|
Torpedo Armavir – Mitos
|
|
3:0
|
|
Volgar Gazprom – Dagdissel Kaspiysk
|
|
0:0
|
|
Druzhba Maikop – Alania-D
|
|
3:1
|
|
Taganrog – Astrakhan
|
|
3:1
|
|
Olimpia Volgograd – Biolog Novokub.
|
|
1:0
|
|
Chernomorets Nv – Angusht
|
|
1:1
|
|
SKA – Slavyansky
|
|
1:1
|
|
|
кръг 5
|
9 Август, Четвъртък
|
Alania-D – Taganrog
|
|
0:2
|
|
Biolog Novokub. – Volgar Gazprom
|
|
3:0
|
|
Slavyansky – Olimpia Volgograd
|
|
2:0
|
|
Mitos – Chernomorets Nv
|
|
0:2
|
|
Energiya – Torpedo Armavir
|
|
0:1
|
|
Mashuk-KMV – SKA
|
|
2:0
|
|
Astrakhan – Gazprom Stavropol
|
|
1:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Druzhba Maikop
|
|
4:1
|
|
|
|
кръг 6
|
14 Август, Вторник
|
Gazprom Stavropol – Alania-D
|
|
1:2
|
|
Angusht – Mitos
|
|
1:1
|
|
Torpedo Armavir – Astrakhan
|
|
0:1
|
|
Volgar Gazprom – Slavyansky
|
|
2:3
|
|
Druzhba Maikop – Biolog Novokub.
|
|
1:1
|
|
Taganrog – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:0
|
|
Olimpia Volgograd – Mashuk-KMV
|
|
1:1
|
|
Chernomorets Nv – Energiya
|
|
2:0
|
|
|
кръг 7
|
22 Август, Сряда
|
Alania-D – Torpedo Armavir
|
|
2:1
|
|
Biolog Novokub. – Taganrog
|
|
2:1
|
|
Slavyansky – Druzhba Maikop
|
|
1:1
|
|
Energiya – Angusht
|
|
0:2
|
|
Mashuk-KMV – Volgar Gazprom
|
|
1:0
|
|
Astrakhan – Chernomorets Nv
|
|
0:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Gazprom Stavropol
|
|
2:1
|
|
SKA – Olimpia Volgograd
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 8
|
27 Август, Понеделник
|
Mitos – Energiya
|
|
4:0
|
|
Gazprom Stavropol – Biolog Novokub.
|
|
0:1
|
|
Angusht – Astrakhan
|
|
0:1
|
|
Torpedo Armavir – Dagdissel Kaspiysk
|
|
4:0
|
|
Volgar Gazprom – SKA
|
|
1:2
|
|
Druzhba Maikop – Mashuk-KMV
|
|
0:0
|
|
Taganrog – Slavyansky
|
|
3:3
|
|
Chernomorets Nv – Alania-D
|
|
2:1
|
|
|
кръг 9
|
3 Септември, Понеделник
|
Slavyansky – Gazprom Stavropol
|
|
3:3
|
|
Mashuk-KMV – Taganrog
|
|
0:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Chernomorets Nv
|
|
0:0
|
|
Olimpia Volgograd – Volgar Gazprom
|
|
2:2
|
|
SKA – Druzhba Maikop
|
|
0:2
|
|
5 Септември, Сряда
|
Alania-D – Angusht
|
|
2:1
|
|
Biolog Novokub. – Torpedo Armavir
|
|
1:0
|
|
16 Ноември, Петък
|
Astrakhan – Mitos
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 10
|
9 Септември, Неделя
|
Mitos – Alania-D
|
|
1:4
|
|
Gazprom Stavropol – Mashuk-KMV
|
|
0:2
|
|
Energiya – Astrakhan
|
|
1:4
|
|
Angusht – Dagdissel Kaspiysk
|
|
2:1
|
|
Torpedo Armavir – Slavyansky
|
|
1:2
|
|
Druzhba Maikop – Olimpia Volgograd
|
|
0:0
|
|
Taganrog – SKA
|
|
4:0
|
|
Chernomorets Nv – Biolog Novokub.
|
|
3:1
|
|
|
кръг 11
|
14 Септември, Петък
|
Alania-D – Energiya
|
|
3:0
|
|
Biolog Novokub. – Angusht
|
|
1:2
|
|
Slavyansky – Chernomorets Nv
|
|
0:1
|
|
Mashuk-KMV – Torpedo Armavir
|
|
0:1
|
|
Volgar Gazprom – Druzhba Maikop
|
|
1:3
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Mitos
|
|
1:1
|
|
Olimpia Volgograd – Taganrog
|
|
1:0
|
|
SKA – Gazprom Stavropol
|
|
0:2
|
|
|
|
кръг 12
|
19 Септември, Сряда
|
Mitos – Biolog Novokub.
|
|
1:1
|
|
Gazprom Stavropol – Olimpia Volgograd
|
|
2:0
|
|
Energiya – Dagdissel Kaspiysk
|
|
2:0
|
|
Angusht – Slavyansky
|
|
1:1
|
|
Torpedo Armavir – SKA
|
|
1:0
|
|
Astrakhan – Alania-D
|
|
1:1
|
|
Taganrog – Volgar Gazprom
|
|
1:0
|
|
Chernomorets Nv – Mashuk-KMV
|
|
1:1
|
|
|
кръг 13
|
25 Септември, Вторник
|
Biolog Novokub. – Energiya
|
|
3:4
|
|
Slavyansky – Mitos
|
|
2:3
|
|
Mashuk-KMV – Angusht
|
|
1:3
|
|
Volgar Gazprom – Gazprom Stavropol
|
|
1:1
|
|
Druzhba Maikop – Taganrog
|
|
2:1
|
|
SKA – Chernomorets Nv
|
|
0:1
|
|
3 Октомври, Сряда
|
Dagdissel Kaspiysk – Astrakhan
|
|
2:1
|
|
Olimpia Volgograd – Torpedo Armavir
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 14
|
30 Септември, Неделя
|
Alania-D – Dagdissel Kaspiysk
|
|
0:0
|
|
Mitos – Mashuk-KMV
|
|
1:2
|
|
Gazprom Stavropol – Druzhba Maikop
|
|
0:1
|
|
Energiya – Slavyansky
|
|
1:3
|
|
Angusht – SKA
|
|
1:0
|
|
Torpedo Armavir – Volgar Gazprom
|
|
1:0
|
|
Astrakhan – Biolog Novokub.
|
|
2:1
|
|
Chernomorets Nv – Olimpia Volgograd
|
|
2:0
|
|
|
кръг 15
|
6 Октомври, Събота
|
Biolog Novokub. – Alania-D
|
|
3:2
|
|
Slavyansky – Astrakhan
|
|
1:1
|
|
Mashuk-KMV – Energiya
|
|
2:0
|
|
Volgar Gazprom – Chernomorets Nv
|
|
0:3
|
|
Druzhba Maikop – Torpedo Armavir
|
|
1:2
|
|
Taganrog – Gazprom Stavropol
|
|
0:0
|
|
Olimpia Volgograd – Angusht
|
|
1:3
|
|
SKA – Mitos
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 16
|
11 Октомври, Четвъртък
|
Alania-D – Slavyansky
|
|
3:3
|
|
Mitos – Olimpia Volgograd
|
|
7:0
|
|
Energiya – SKA
|
|
4:0
|
|
Angusht – Volgar Gazprom
|
|
2:1
|
|
Torpedo Armavir – Taganrog
|
|
2:0
|
|
Astrakhan – Mashuk-KMV
|
|
0:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Biolog Novokub.
|
|
0:1
|
|
Chernomorets Nv – Druzhba Maikop
|
|
2:0
|
|
|
кръг 17
|
16 Октомври, Вторник
|
Slavyansky – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:0
|
|
Gazprom Stavropol – Torpedo Armavir
|
|
0:2
|
|
Mashuk-KMV – Alania-D
|
|
1:0
|
|
Volgar Gazprom – Mitos
|
|
2:0
|
|
Druzhba Maikop – Angusht
|
|
0:1
|
|
Taganrog – Chernomorets Nv
|
|
0:0
|
|
Olimpia Volgograd – Energiya
|
|
0:1
|
|
SKA – Astrakhan
|
|
2:6
|
|
|
|
кръг 18
|
21 Октомври, Неделя
|
Alania-D – Olimpia Volgograd
|
|
1:0
|
|
Biolog Novokub. – Mashuk-KMV
|
|
1:1
|
|
Mitos – Taganrog
|
|
1:0
|
|
Energiya – Druzhba Maikop
|
|
2:1
|
|
Angusht – Gazprom Stavropol
|
|
0:1
|
|
Astrakhan – Volgar Gazprom
|
|
1:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – SKA
|
|
5:0
|
|
Chernomorets Nv – Torpedo Armavir
|
|
0:0
|
|
|
кръг 19
|
25 Октомври, Четвъртък
|
Volgar Gazprom – Alania-D
|
|
0:1
|
|
26 Октомври, Петък
|
Gazprom Stavropol – Mitos
|
|
3:1
|
|
Mashuk-KMV – Slavyansky
|
|
1:0
|
|
Torpedo Armavir – Angusht
|
|
0:1
|
|
Druzhba Maikop – Astrakhan
|
|
0:2
|
|
Taganrog – Energiya
|
|
3:1
|
|
Olimpia Volgograd – Dagdissel Kaspiysk
|
|
0:2
|
|
SKA – Biolog Novokub.
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 20
|
1 Ноември, Четвъртък
|
Alania-D – Druzhba Maikop
|
|
3:0
|
|
Biolog Novokub. – Olimpia Volgograd
|
|
1:1
|
|
Slavyansky – SKA
|
|
3:0
|
|
Mitos – Torpedo Armavir
|
|
1:1
|
|
Energiya – Gazprom Stavropol
|
|
1:0
|
|
Angusht – Chernomorets Nv
|
|
1:0
|
|
Astrakhan – Taganrog
|
|
0:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Volgar Gazprom
|
|
1:0
|
|
|
кръг 21
|
7 Ноември, Сряда
|
Gazprom Stavropol – Astrakhan
|
|
3:3
|
|
Torpedo Armavir – Energiya
|
|
3:2
|
|
Volgar Gazprom – Biolog Novokub.
|
|
3:1
|
|
Taganrog – Alania-D
|
|
2:1
|
|
Olimpia Volgograd – Slavyansky
|
|
0:1
|
|
Chernomorets Nv – Mitos
|
|
3:2
|
|
SKA – Mashuk-KMV
|
|
0:1
|
|
16 Ноември, Петък
|
Druzhba Maikop – Dagdissel Kaspiysk
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 22
|
12 Ноември, Понеделник
|
Alania-D – Gazprom Stavropol
|
|
4:0
|
|
Biolog Novokub. – Druzhba Maikop
|
|
0:1
|
|
Slavyansky – Volgar Gazprom
|
|
3:1
|
|
Mitos – Angusht
|
|
1:0
|
|
Energiya – Chernomorets Nv
|
|
0:0
|
|
Mashuk-KMV – Olimpia Volgograd
|
|
1:0
|
|
Astrakhan – Torpedo Armavir
|
|
1:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Taganrog
|
|
1:3
|
|
|
кръг 23
|
10 Април, Сряда
|
Gazprom Stavropol – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:2
|
|
Angusht – Energiya
|
|
1:0
|
|
Torpedo Armavir – Alania-D
|
|
1:1
|
|
Volgar Gazprom – Mashuk-KMV
|
|
0:6
|
|
Druzhba Maikop – Slavyansky
|
|
3:1
|
|
Taganrog – Biolog Novokub.
|
|
0:1
|
|
Olimpia Volgograd – SKA
|
|
3:0
|
|
Chernomorets Nv – Astrakhan
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 24
|
15 Април, Понеделник
|
Energiya – Mitos
|
|
2:1
|
|
Mashuk-KMV – Druzhba Maikop
|
|
1:0
|
|
Biolog Novokub. – Gazprom Stavropol
|
|
3:0
|
|
Astrakhan – Angusht
|
|
1:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Torpedo Armavir
|
|
0:1
|
|
SKA – Volgar Gazprom
|
|
0:3
|
|
Slavyansky – Taganrog
|
|
0:1
|
|
11 Май, Събота
|
Alania-D – Chernomorets Nv
|
|
1:0
|
|
|
кръг 25
|
15 Април, Понеделник
|
Volgar Gazprom – Olimpia Volgograd
|
|
1:3
|
|
21 Април, Неделя
|
Mitos – Astrakhan
|
|
3:2
|
|
Gazprom Stavropol – Slavyansky
|
|
3:3
|
|
Angusht – Alania-D
|
|
1:0
|
|
Torpedo Armavir – Biolog Novokub.
|
|
5:1
|
|
Druzhba Maikop – SKA
|
|
3:0
|
|
Taganrog – Mashuk-KMV
|
|
1:2
|
|
Chernomorets Nv – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 26
|
26 Април, Петък
|
Alania-D – Mitos
|
|
1:2
|
|
Biolog Novokub. – Chernomorets Nv
|
|
0:2
|
|
Slavyansky – Torpedo Armavir
|
|
1:2
|
|
Mashuk-KMV – Gazprom Stavropol
|
|
2:0
|
|
Astrakhan – Energiya
|
|
1:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Angusht
|
|
1:0
|
|
Olimpia Volgograd – Druzhba Maikop
|
|
3:3
|
|
SKA – Taganrog
|
|
0:3
|
|
|
кръг 27
|
1 Май, Сряда
|
Mitos – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:3
|
|
Gazprom Stavropol – SKA
|
|
3:0
|
|
Energiya – Alania-D
|
|
2:2
|
|
Angusht – Biolog Novokub.
|
|
1:0
|
|
Torpedo Armavir – Mashuk-KMV
|
|
1:0
|
|
Druzhba Maikop – Volgar Gazprom
|
|
1:1
|
|
Taganrog – Olimpia Volgograd
|
|
4:2
|
|
Chernomorets Nv – Slavyansky
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 28
|
6 Май, Понеделник
|
Alania-D – Astrakhan
|
|
2:3
|
|
Biolog Novokub. – Mitos
|
|
2:1
|
|
Slavyansky – Angusht
|
|
1:3
|
|
Mashuk-KMV – Chernomorets Nv
|
|
1:2
|
|
Volgar Gazprom – Taganrog
|
|
0:3
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Energiya
|
|
0:0
|
|
Olimpia Volgograd – Gazprom Stavropol
|
|
0:3
|
|
SKA – Torpedo Armavir
|
|
0:3
|
|
|
кръг 29
|
11 Май, Събота
|
Mitos – Slavyansky
|
|
0:0
|
|
Gazprom Stavropol – Volgar Gazprom
|
|
1:1
|
|
Energiya – Biolog Novokub.
|
|
0:2
|
|
Angusht – Mashuk-KMV
|
|
2:0
|
|
Torpedo Armavir – Olimpia Volgograd
|
|
2:1
|
|
Astrakhan – Dagdissel Kaspiysk
|
|
2:0
|
|
Taganrog – Druzhba Maikop
|
|
2:0
|
|
Chernomorets Nv – SKA
|
|
3:0
|
|
|
|
кръг 30
|
16 Май, Четвъртък
|
Biolog Novokub. – Astrakhan
|
|
2:2
|
|
Slavyansky – Energiya
|
|
1:1
|
|
Mashuk-KMV – Mitos
|
|
4:0
|
|
Volgar Gazprom – Torpedo Armavir
|
|
3:2
|
|
Druzhba Maikop – Gazprom Stavropol
|
|
1:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Alania-D
|
|
0:1
|
|
Olimpia Volgograd – Chernomorets Nv
|
|
0:1
|
|
SKA – Angusht
|
|
0:3
|
|
|
кръг 31
|
21 Май, Вторник
|
Alania-D – Biolog Novokub.
|
|
2:4
|
|
Mitos – SKA
|
|
3:0
|
|
Gazprom Stavropol – Taganrog
|
|
2:2
|
|
Energiya – Mashuk-KMV
|
|
1:0
|
|
Angusht – Olimpia Volgograd
|
|
2:0
|
|
Torpedo Armavir – Druzhba Maikop
|
|
3:0
|
|
Astrakhan – Slavyansky
|
|
2:1
|
|
Chernomorets Nv – Volgar Gazprom
|
|
6:0
|
|
|
|
кръг 32
|
25 Май, Събота
|
Taganrog – Torpedo Armavir
|
|
4:2
|
|
26 Май, Неделя
|
Biolog Novokub. – Dagdissel Kaspiysk
|
|
0:0
|
|
Slavyansky – Alania-D
|
|
0:2
|
|
Mashuk-KMV – Astrakhan
|
|
1:1
|
|
Volgar Gazprom – Angusht
|
|
1:3
|
|
Druzhba Maikop – Chernomorets Nv
|
|
2:4
|
|
Olimpia Volgograd – Mitos
|
|
0:1
|
|
SKA – Energiya
|
|
0:3
|
|
|
кръг 33
|
31 Май, Петък
|
Alania-D – Mashuk-KMV
|
|
0:0
|
|
Mitos – Volgar Gazprom
|
|
2:1
|
|
Energiya – Olimpia Volgograd
|
|
2:0
|
|
Angusht – Druzhba Maikop
|
|
2:0
|
|
Torpedo Armavir – Gazprom Stavropol
|
|
3:1
|
|
Astrakhan – SKA
|
|
3:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Slavyansky
|
|
3:0
|
|
Chernomorets Nv – Taganrog
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 34
|
21 Април, Неделя
|
Volgar Gazprom – Energiya
|
|
0:1
|
|
5 Юни, Сряда
|
Gazprom Stavropol – Chernomorets Nv
|
|
0:2
|
|
Mashuk-KMV – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:1
|
|
Druzhba Maikop – Mitos
|
|
1:1
|
|
Taganrog – Angusht
|
|
0:1
|
|
Olimpia Volgograd – Astrakhan
|
|
1:1
|
|
SKA – Alania-D
|
|
0:3
|
|
Slavyansky – Biolog Novokub.
|
|
0:0
|
|
|